bip

WOJEWÓDZKIE FINAŁY DRUŻYNOWYCH ZAWODÓW PŁYWACKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIĘDZYSZKOLNY OŚRODEK SPORTU / PAŁAC MŁODZIEŻY - KATOWICE 28.04.2011

W czwartek 28 kwietnia 2011 roku w Katowicach na terenie dwóch obiektów pływackich zlokalizowanych w Pałacu Młodzieży i Międzyszkolnego Ośrodka Sportu uczniowie Zespołu Szkół Sportowych im. Olimpijczyków Śląskich walczyli o medale w FINALE WOJEWÓDZKIM ZAWODÓW PŁYWACKICH SZKÓŁ PODSTAWOWYCH. W zawodach…

Puchar Podbeskidiua - Żywiec - 9.04.2011r.


W dniu 9.04.2011 na Hali MOSiR-u w Żywcu odbył się VII Puchar Podbeskidzia w Ju-Jitsu. Sekcja Ju-Jitsu MOSiR-u Mysłowice na zawody wystawiła silny 22 osobowy skład  

  • Pojedynki rozpoczęto od Duo-Systemu w którym wystawiliśmy 3 trzy pary które…

Grand Prix Mysłowic w Judo - 27.03.2011r.

Dnia 27.03.2011 w hali przy ul.Jasińskiego 2 odbył się I Turniej Grand Prix Mysłowic w judo. W zawodach udział wzieło 14 zawodników Sekcji Jujitsu Mosir Mysłowice i zajęli następujące miejsca

  • Helak Moniak - II  miejsce
  • Czyżyk Dominik - II  miejsce

Mistrzostwa Makroregionu Śląskiego w biegach przełajowych.

W sobotę - 19 marca 2011 r., w Głogówku (woj. opolskie), odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa w biegach przełajowych Makroregionu Śląskiego. Sekcję lekkoatletyczną MOSiR Mysłowice w tych zawodach reprezentowało siedmioro biegaczy. W najmłodszej kategorii - dzieci (roczniki 1998 i młodsze) w…

Turniej Judo - 6.03.2011r.


Dnia 6.03.2011r. odbył się kolejny turniej judo w Sosnowcu przy ul. Orląt Lwowskich. Wystartowało w nim 220 zawodników w tym MOSIR Mysłowice Sekcja Ju-jitsu którą reprezentowało 10 zawodników. Uplasowali się na poszczególnych miejscach:

  • I miejsca zajęli:
  • Przybylski Bartek

III Turniej Ligi Dzieci i Młodzieży - 5.03.2011r.

w dniu 5.03.2011r. odbył się III turniej VI edycji Ligi Dzieci i Młodzieży po długiej przerwie, turniej wrócił do Mysłowic na sale przy ul. Jasińskiego. W zawodach udział wzięło 118 zawodników z 13 klubów również Mosir Mysłowice Sekcja Juijtsu który…

Turniej Piłki Ręcznej Chłopców w Ustroniu.

26 lutego 2011 roku w Ustroniu odbył się Turniej Piłki Ręcznej Chłopców rocznika ’98, w którym wzięło udział sześć zespołów: UKS MOSM Bytom, NMC POWEN Zabrze, MOSiR Mysłowice, KUSY I i KUSY II z Krakowa oraz gospodarze – SP1 Ustroń.…

VI Gala MMA Challengers - Katowice - 13.02.2011r.

w dniu 13.02.2011r. w Katowickim spodku odbyła się 6-ta gala MMA "CHALLENGERS". Organizator dał szansę walk amatorskich na zasadach MMA w oktagonie (ośmiokątny, otoczony siatką ring), zawodnikom którzy do tej pory nie występowali na zawodowych ringach aby mieli okazję na…

Otwarte Mistrzostwa Gliwic w Ju - Jitsu - 12.02.2011r.

Dnia 12.02.2011 zawodnicy naszej sekcji wzięli udział w otwartych mistrzostwach Gilowic, są to zawody zorganizowane w ramach ligi powiatowej regionu Żywieckiego. W zawodach nasz klub reprezentowało 18-tu zawodników. Można powiedzieć że nasza drużyna zdominowała reprezentacje innych klubów a wywnioskować to…