bip
Nikodem Figlus zdobywcą srebrnego medalu w Pucharze Świata.

Nikodem Figlus zdobywcą srebrnego medalu w Pucharze Świata.

Zarząd Uczniowskiego Klubu Sportowego JUDO Mysłowice zdecydował o przystąpieniu klubu do Polskiego Związku Ju – Jitsu. Od tego czasu braliśmy udział w wielu zawodach rangi okręgowej, ogólnopolskiej czy wręcz międzynarodowej. W kolekcji naszych zawodników pojawiły się medale Pucharów…

International Judo League 2017.

International Judo League 2017.

W ramach zawodów International Judo League 2017, które odbywają się w 2017 roku, w 9 miastach Polski (Jasło, Opole, Bytom, Wrocław, Nowa Sól, Łódź, Warszawa, Kraków i Gdańska) zawodnicy naszego klubu udali się w sobotę, 23.09.2017, na szóstą rundę…

XV Memoriał im. Stanisława Padlewskiego Młodziczek i Kadetek.

XV Memoriał im. Stanisława Padlewskiego Młodziczek i Kadetek.

Walkę na boisku w XV Memoriale im. Stanisława Padlewskiego rozpoczęły 15 września młodziczki, które zostały podzielone na dwie grupy:

  • Grupę A stanowiły: Silesia Volley MSK Mysłowice I (uczennice SP 4), MKS Dąbrowa Górnicza II, MKS Zorza Wodzisław Ślaski, Maraton…
Kabaretu Moralnego Niepokoju wystąpi w Mysłowicach.

Kabaretu Moralnego Niepokoju wystąpi w Mysłowicach.

"Maj zaczyna się we wtorek". Taki tytuł nosi najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju. Nie ma w nim polityki, jest za to dużo humoru. Stawiamy pytania, bo to jest istotą sztuki i odpowiadamy na nie, bo głupio tak o coś…

Złote dziewczyny trenera Figlusa.

Złote dziewczyny trenera Figlusa.

Na pierwsze zawody ju-jitsu w tym roku szkolnym, trener Mariusz FIGLUS udał się z dwoma zawodniczkami klubu UKS „JUDO” Mysłowice. W sobotę, 16.09.2017, w Sochaczewie odbywał się Puchar Polski Fighting, Ne-Waza i Duo-System, w kategoriach wiekowych: U15, U18,…

20% taniej z kartą ŚKUP.

20% taniej z kartą ŚKUP.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w dniach 18 – 22 września zaprasza do skorzystania z rabatu w wysokości 20 % dla płatności realizowanych kartą ŚKUP.

 

Rabatem objęte są wszystkie zajęcia fitness (za wyjątkiem karnetów), mające…

XXV Memoriał Jerzego Chromika – 14 października 2017r.

XXV Memoriał Jerzego Chromika – 14 października 2017r.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji pragnie poinformować wszystkich sympatyków biegania, że już po raz dwudziesty piąty zorganizuje bieg uliczny, poświęcony pamięci wielkiego mysłowiczanina: lekkoatlety, sportowca - olimpijczyka, rekordzisty świata i starego kontynentu, mistrza Europy, jedenastokrotnego mistrza i 23-krotnego rekordzisty…