bip
Letni Piknik Disco Polo w Parku Słupna.

Letni Piknik Disco Polo w Parku Słupna.

Zapraszamy na Letni Piknik DISCO POLO. Impreza odbędzie się 23 lipca 2017 r. od godz. 15.00 w Parku Słupna w Mysłowicach.
 

Gwiazdą wieczoru będzie niekwestionowany "Król" muzyki Disco Polo Zenek Martyniuk oraz zespół…

Sportowy Rok Szkolny 2016/2017  zakończony i podsumowany.

Sportowy Rok Szkolny 2016/2017 zakończony i podsumowany.

Począwszy od roku szkolnego 1992/1993, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji corocznie opracowuje, organizuje i nadzoruje przebieg sportowej rywalizacji dzieci i młodzieży szkolnej na szczeblu miasta. Po reorganizacji krajowego szkolnictwa w 1999 roku, nasze miejskie zawody sportowe przeprowadzane są…

XX Międzynarodowy Turniej Judo w Kopalni Soli Bochnia.

XX Międzynarodowy Turniej Judo w Kopalni Soli Bochnia.

W miniony weekend, 17-18.06.2017 odbyły się ostatnie (przed wakacjami) zawody judo z udziałem naszego klubu. W nietypowych, choć pięknych okolicznościach – wzdłuż kopalnianych korytarzy odbył się XX Międzynarodowy Turniej Judo w Kopalni Soli Bochnia. Tradycyjnie już, ok. 250 m.…

Dni Mysłowic: wielki koncert, Fest grillowanie i piknik historyczny.

Dni Mysłowic: wielki koncert, Fest grillowanie i piknik historyczny.

Na zakończenie roku szkolnego Mysłowice ponownie zabrzmią koncertowo w Parku Słupna. Właśnie w ostatni weekend czerwca rozpoczną się tegoroczne Dni Mysłowic i potrwają tradycyjnie trzy dni - od 23 do 25 czerwca br. Oprócz koncertu głównego, na którym wystąpią…

IV Mysłowickie Dni Integracji Sportowej.

IV Mysłowickie Dni Integracji Sportowej.

W tym roku wyjątkowo w czerwcu, a nie w maju odbyły się Dni Integracji Sportowej – dokładnie 12 i 13 czerwca, na Hali Widowiskowo-Sportowej MOSiR Mysłowice. W tym roku w imprezie wzięło udział 7 organizacji zrzeszających osoby niepełnosprawne…

Sukcesy piłkarek nożnych – Alicji Hilus i Zofii Tuszyńskiej.

Sukcesy piłkarek nożnych – Alicji Hilus i Zofii Tuszyńskiej.

Przyzwyczajeni jesteśmy do systematycznych i obszernych wiadomości, jakie prawie wszystkie media i publikatory poświęcają najpopularniejszej grze zespołowej, czyli piłce nożnej w wydaniu męskim. Także i w naszym mieście relacjonowaliśmy w kwietniu i w maju miejskie rozgrywki mysłowickich szkół…

Podsumowania Ligi Dzieci i Młodzieży w ju jitsu.

Podsumowania Ligi Dzieci i Młodzieży w ju jitsu.

Miniony weekend czyli 03-04.06.17 r. był niesamowicie pracowity dla zawodników reprezentujących ROAN Fight Club Mysłowice. Nasi zawodnicy brali udział w pokazach ju jitsu, judo i samoobrony na terenie naszego miasta, a zwłaszcza na festynie z okazji dnia…