bip

Widowiskowy Dzień Dziecka w Mysłowicach.W mysłowickim Parku Słupna 5 czerwca świętować będą wszystkie dzieci - te małe i duże, bez wyjątków. Jak przystało na tego rodzaju wydarzenie nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych, które połączone będą z miasteczkiem organizacji pozarządowych.

Ubiegłoroczny Dzień Dziecka połączony z pokazem służb mundurowych zebrał tak liczną publiczność, że i w tym roku odbędzie się widowiskowa zabawa w Parku Słupna w Mysłowicach. Wielu atrakcji dostarczą również organizacje pozarządowe, które przyciągają zaciekawionych i odważnych małych gości.

Uśmiech od ucha do ucha na twarzach najmłodszych daje niesamowitą energię i radość. To jest naszym celem i nieskromnie powiem, że jestem pewien sukcesu. Ubiegłoroczna impreza jest tego przykładem, a my nie zamierzamy obniżać poprzeczki. Zapraszam więc całe rodziny z Mysłowic i nie tylko - mówi Edward Lasok, prezydent Miasta Mysłowice.

Podczas mysłowickiego Dnia Dziecka w Parku Słupna zaplanowano między innymi liczne występy sceniczne, gry i konkursy z nagrodami oraz pokazy służb mundurowych. Będą także smakołyki i dmuchańce bez ograniczeń. Emocji dostarczą pokazy motocyklowe i przejażdżki na podnośniku straży pożarnej. Dla ciekawych przygód przygotowano zabawę w poszukiwanie skarbów i park linowy. Pokazy szczudlarzy i ogromne bańki mydlane też będą czekać na swoich fanów. Każdy chętny będzie mógł również zdobyć kartę rowerową. Będzie także okazja, by poznać finalistów konkursów "Mysłowice Moich Marzeń" oraz "Zostań Prezydentem Mysłowic"...::Więcej o konkursach::...

Dzień Dziecka połączony z Dniem Organizacji Pozarządowych rozpocznie się w Parku Słupna w Mysłowicach /ul. Stadionowa/ o godzinie 15.00 i potrwa do godziny 20.00.

 

 

 

źródło: UM Mysłowice