bip

III Turniej Rodzinny z Silesią Volley.5 czerwca na obiekcie sportów letnich Słupna odbył się „III Turniej Rodzinny z Silesią Volley w siatkówce plażowej”. Do rozgrywek stawiły się 23 rodziny z zawodniczkami i zawodnikami na co dzień reprezentującymi barwy Klubu Silesia Volley MSK Mysłowice oraz Siatkarskie Ośrodki Szkolne. Drużyny rozgrywające swoje spotkania były mocno dopingowane pozostałymi członkami rodzin, które cieszyły się wspólną zabawą przy pięknej słonecznej pogodzie.

Po blisko czterech godzinach zmagań wyłoniono sześć pierwszych drużyn, które zostały nagrodzone upominkami. Wszystkie rodziny miały okazję posilić się grillowaną kiełbaską a pamiątkowy dyplom za udział otrzymały wszystkie drużyny. Mecze sędziowały uczennice Gimnazjum nr 1 będące w Siatkarskich Ośrodkach Szkolnych: Dudek Katarzyna, Kątny Weronika, Słoma Aleksandra, Tylkowska Natalia.

Rozdane zostały również indywidualne nagrody dla najmłodszych uczestników mających zaledwie 7 lat dla Brody Filipa i Żyła Mateusza jak również „najbardziej doświadczonego zawodnika” grającego w duecie ze swoją wnuczką Ślązak Julią.

W imieniu Prezesa oraz trenerów dziękujemy za obecność, odwagę, wsparcie przez cały rok i zapraszamy do udziału w „IV Turnieju Rodzinnym”, który zapisał się już do corocznych obowiązkowych wydarzeń Klubu!

 

I m-ce Waleczko Mario/Martowicz Izabela

II m-ce Urbańczyk Martyna/Urbańczyk Bogusław

III m-ce Roik Klaudia/Waja Wiktoria

IV m-ce Bukowska Julia/Tomaszewska Sylwia

V – VI m-ca Broda Filip/Broda Marta i Rataj Julia/Rataj Mariusz

 

 

 

żródło: Silesia Volley