bip

Nabór dziewcząt do klas sportowych IV i VII o profilu piłki siatkowej.Szanowni Rodzice kandydatek do klas IV i VII Szkoły Sportowej w Mysłowicach o profilu piłki siatkowej. Zespół Szkół Sportowych w Mysłowicach oraz klub Silesia Volley MSK Mysłowice zaprasza na nabór dziewcząt do klas sportowych IV i VII o profilu piłki siatkowej. Oferujemy m.in. 10 godzin specjalizacji piłki siatkowej oraz 4 godziny wf, ponadto uczennice ZSS będące tym samym w klubie sportowym Silesia Volley MSK Mysłowice będą brały udział w rozgrywkach piłki siatkowej odpowiednich do danego wieku dziecka. 


Dnia 6 kwietnia 2017r o godz. 16:00 w Szkole Sportowej odbędą się próby sprawności fizycznej dla kandydatów do klas IV i VII o profilu piłki siatkowej.

Zbiórka wszystkich chętnych kandydatów (ze strojami sportowymi), na parterze dużego budynku szkoły przy ulicy Gwarków 1 o godzinie 1600.


Regulamin rekrutacji uczniów do Szkoły Sportowej znajduje się na stronie www.sportosporto.pl. 
Informacji udziela sekretariat szkoły – tel 322222805 oraz Michalak Żaneta (kl.VII) 510296508 oraz Kalinowska Rafał (kl.IV) 660679834.

 

ZAPRASZAMY!!!

 

 

 

 

materiały: Żaneta Michalak