bip

Kolorowy Dzień Dziecka w Parku Słupna.Tradycyjnie w pierwszych dniach czerwca (4.06) w mysłowickim Parku Słupna odbędzie się Dzień Dziecka połączony z Dniem Organizacji Pozarządowych. Jak co roku nie zabraknie atrakcji dla najmłodszych oraz rozkwitnie miasteczko mysłowickich organizacji.

Podczas mysłowickiego Dnia Dziecka w Parku Słupna zaplanowano między innymi liczne występy sceniczne takie jak: zumbowe szaleństwo z iFly, walkę tytanów sztuki walki Roan Fight Club, popisy tańca towarzyskiego i baletowego, popisy wokalne oraz występy muzyczne młodych Amadeuszów. Ponadto na scenie będzie można zobaczyć występy z cyklu O Rety! Dziecięce kabarety.

Będą także smakołyki i dmuchańce bez ograniczeń. Emocji dostarczą zawody sportowe i walki na miecze. Będzie można skorzystać z parku linowego oraz fotobudki. Jak co roku odbędą się pokazy szczudlarzy i baniek mydlanych, a malowanie twarzy spowoduje, że dziecięce buzie nabiorą kolorów. Będzie także okazja, by poznać finalistów konkursów "Mysłowice Moich Marzeń" oraz "Zostań Prezydentem Mysłowic".

Dzień Dziecka połączony z Dniem Organizacji Pozarządowych rozpocznie się w Parku Słupna w Mysłowicach /ul. Stadionowa/ o godzinie 14.00 i potrwa do godziny 19.00.

Natomiast już z samego rana Zarząd Koła PZW nr 37 w Mysłowicach wraz z MOSiR Mysłowice organizują zawody wędkarskie dla dzieci do lat 14 z okazji Dnia Dziecka. Zawody odbędą się 04.06.2017  na kąpielisku Słupna. Zbiórka uczestników o godz.8:00 liczba miejsc ograniczona (40 stanowisk). Zapisy uczestników do godziny 8:15 w namiocie organizacyjnym. Zawody będą trwały 3 godziny. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany długości trwania zawodów wędkarskich.

Każdy z zawodników powinien posiadać swój niezbędny sprzęt do wędkowania wraz z zanętami i przynętami, oraz ubiór adekwatny do panujących warunków atmosferycznych w dniu zawodów. Jednocześnie przypominamy że każdy zawodnik/zawodniczka musi być w towarzystwie rodzica lub  opiekuna prawnego inaczej nie zostanie dopuszczony/a do zawodów. Organizator zawodów nie bierze odpowiedzialności za uszkodzenie lub zniszczenie sprzętu wędkarskiego.