bip

Finały miejskie szkół podstawowych w piłce ręcznej.



Ostatnie dwa tygodnie listopada upłynęły pod znakiem piłki ręcznej, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mysłowicach zgodnie z kalendarzem rozgrywek uzgodnionym na inaugurującym nowy sportowy rok szkolny spotkaniu zorganizował finały miejskie mysłowickich szkół podstawowych w piłce ręcznej. Poniżej przedstawiamy szczegółowe wyniki w/w zawodów:

 

Rocznik 2004 – 2002:

Dziewczęta:

1. Szkoła Podstawowa nr 4 vs Gimnazjum Dwujęzyczne - 5:6
2. Szkoła Podstawowa nr 13 vs Szkoła Sportowa - 10:9
3. Szkoła Podstawowa nr 4 vs Szkoła Sportowa - 7:5
4. Szkoła Podstawowa nr 13 vs Gimnazjum Dwujęzyczne - 12:8

 

Klasyfikacja końcowa:

  1. Szkoła Podstawowa nr 13
  2. Gimnazjum Dwujęzyczne
  3. Szkoła Podstawowa nr 4
  4. Szkoła Sportowa

 

Wyróżnienia indywidualne zostały przyznane następującym zawodniczkom:

MVP Turnieju - Aleksandra Siejok

Najlepsze zawodniczki w drużynie:

  •  Szkoła Podstawowa nr 13 - Marta Góra
  • Gimnazjum Dwujęzyczne - Zofia Szakowska
  • Szkoła Podstawowa nr 4 - Urszula Wójcik
  • Szkoła Sportowa - Karolina Bień

 

Chłopcy:

1. Szkoła Podstawowa nr 4 vs Szkoła Sportowa - 24:19 
2.  Gimnazjum Dwujęzyczne vs Szkoła Podstawowa nr 13 - 18:19
3.  Gimnazjum Dwujęzyczne vs Szkoła Sportowa - 17:10
4.  Szkoła Podstawowa nr 4 vs Szkoła Podstawowa nr 13  - 22:12

 

Klasyfikacja końcowa:

  1. Szkoła Podstawowa nr 4
  2. Szkoła Podstawowa nr 13
  3. Gimnazjum Dwujęzyczne
  4. Szkoła Sportowa

 

Wyróżnienia indywidualne zostały przyznane następującym zawodnikom:

MVP Turnieju - Mateusz Kuc

Najlepsi zawodnicy w drużynie:

  • Szkoła Podstawowa nr 13 - Mateusz Trzop
  • Gimnazjum Dwujęzyczne - Grzegorz Zając
  • Szkoła Podstawowa nr 4 - Marek Filipiak
  • Szkoła Sportowa - Szymon Nowak

 

Rocznik 2005 i młodszy:

Dziewczęta:

1. Szkoła Podstawowa nr 12 vs Szkoła Sportowa - 18:6
2. Szkoła Podstawowa nr 14 vs Szkoła Sportowa - 10:10
3. Szkoła Podstawowa nr 12 vs Szkoła Podstawowa nr 14 - 27:9

 

Klasyfikacja końcowa:

  1. Szkoła Podstawowa nr 13
  2. Gimnazjum Dwujęzyczne
  3. Szkoła Podstawowa nr 4
  4. Szkoła Sportowa

 

Wyróżnienia indywidualne zostały przyznane następującym zawodniczkom:

MVP Turnieju - Amelia Morawska

Najlepsze zawodniczki w drużynie:

  • Szkoła Podstawowa nr 12 - Zuzanna Starczyńska
  • Szkoła Podstawowa nr 14 - Daria Dyląg
  • Szkoła Sportowa - Faustyna Cieślik

 

Chłopcy:

1. Szkoła Podstawowa nr 6 vs Szkoła Podstawowa nr 17 - 17:0
2. Szkoła Podstawowa nr 12 vs Szkoła Podstawowa nr 15 - 10:6
3. Szkoła Podstawowa nr 6 vs Szkoła Podstawowa nr 15 - 4:23
4. Szkoła Podstawowa nr 12 vs Szkoła Podstawowa nr 17 - 7:6

 

Klasyfikacja końcowa:

  1. Szkoła Podstawowa nr 12
  2. Szkoła Podstawowa nr 17
  3. Szkoła Podstawowa nr 15
  4. Szkoła Podstawowa nr 6

 

Wyróżnienia indywidualne zostały przyznane następującym zawodnikom:

MVP Turnieju - Mateusz Bożek

Najlepsi zawodnicy w drużynie:

  • Szkoła Podstawowa nr 12 - Błażej Przyłucki
  • Szkoła Podstawowa nr 17 - Jakub Jawor
  • Szkoła Podstawowa nr 15 - Szymon Chebel
  • Szkoła Podstawowa nr 6 - Filip Madejski