bip

Akcja Lato w Mieście z MOSiR i MOK !!!Informacja !!!

Nastąpiła zmiana terminu finału Akcji "Dzielnica się bawi" na 30 sierpnia 2013 roku. 
Godzina oraz miejsce pozostają bez zmian.

 

Akcja LATO w MIEŚCIE. Jak bezpiecznie spędzić wakacje?

Galeria zdjęć z Akcji "Lato w mieście" dostępna na oficjalnym profilu MOSiR Mysłowice na Facebooku.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji od początku wakacji prowadzi dla młodzieży cykl letnich turniejów w siatkówce plażowej oraz w piłce nożnej plażowej – tzw. beach soccer. Właśnie w najbliższą sobotę – 3 sierpnia, w kompleksie Słupna odbędzie się drugi turniej w piłce nożnej plażowej (regulamin zawodów zamieszczony jest na stronie internetowej MOSiR -u, dyscyplina – piłka nożna, w linku – plażówka). Obowiązuje wpisowe 3,oo zł/1 osoba oraz przedłożenie zgody rodziców na piśmie na udział w turnieju. Druki zgody rodziców do pobrania na Słupnej, lub w recepcji Hali Widowiskowo Sportowej, a zapisy drużyny ((min. 5, max. - 10 osób) – w dniu zawodów, tj. 03.08.13 r. w godz. 9:00 – 9:45 na Słupnej. Rozpoczęcie spotkań piłkarzy na piasku – o godz. 10:00.

Ponadto wspólnie z Mysłowickim Ośrodkiem Kultury oraz Strażą Miejską w ramach cyklu: „Bezpieczne wakacje - dzielnica się bawi”, odbyło się już sześć czwartkowych spotkań z dziećmi i młodzieżą w następujących dzielnicach:

29 czerwca - Centrum (Rynek)
4 lipca - Brzęczkowice (Plac Rady Europy) 
11 lipca - Brzezinka (boisko przy SP 10)
18 lipca - Kosztowy (boisko KS Unia Kosztowy)
25 lipca - Janów (boisko Orlik przy ul. Jodłowej)
1 sierpnia – Dziećkowice (boisko przy SP 5)

W przyszłym tygodniu siódme spotkanie z konkursami, grami i zabawami sprawnościowymi oraz rozrywkami kulturalnymi odbędzie się także w czwartek, tj. 8 sierpnia - na boisku Szkoły Podstawowej nr 12 w Morgach. Rozpoczęcie jak zwykle o godz. 11:00. Natomiast zakończenie wakacyjnej akcji „Lato w mieście” będzie miało miejsce na Obiektach Sportów Letnich MOSiR na Słupnej przy ul. Stadionowej, lecz nie w ostatnią sobotę miesiąca (jak podano wstępnie na plakatach), lecz w piątek – 30 sierpnia br. od godz. 11:00. Mysłowickie dzieci i młodzież – razem z rodzicami i innymi osobami dorosłymi – opiekunami, ponownie zapraszamy na te spotkania do wspólnej zabawy. Wstęp wolny.