bip

Roztańczone Damy.Projekt "Dbamy o Damy" prowadzony przez MOSiR Mysłowice trwa i się rozwija. Zaczęliśmy od 3 godzin zajęć tygodniowo, dziś proponujemy 4 godzin zajęć fitnessowych.

Nowością są zajęcia ZUMBA FITNESS. Od wtorku 7 maja (godz. 19:00), na sali fitnessowej MOSiR przy ul. Powstańców 23 zajęcia prowadzi trenerka z licencją Zumby Fitness – Jagoda Węgrzyniak. Zumba to stosunkowo nowa w Polsce forma zajęć, choć powstała już w latach 90-tych ubiegłego stulecia, w Kolumbii. Zumba to połączenie tańca i aerobiku. Choreografie Zumby tworzone sa z elementów głównie tańców latynoamerykańskich, ale też z hip-hopu, sztuk walki, tańca brzucha i Bollywood.Wykorzystywane są także elementy treningu siłowego.

Drugie taneczne zajęcia proponowane mysłowickim Damom to LATINO FITNESS. Trenerka – instruktorka tańca towarzyskiego w Szkole Tańca "WIR"– Marzena Lozinszek prowadzi zajęcia wykorzystując elementy tańców latynoamerykańskich. W prostych układach, na bazie podstawowych kroków i figur energicznej samby, zmysłowej rumby, radosnego jive'a, Damy poprawiają kondycję, zbijają kilogramy oraz uczą ładnie się poruszać.

Reszta zajęć – BPU, pilates, nordic walking – odbywają się regularnie, zgodnie z grafikiem. Więcej informacji: Anna Gandyk tel (32) 317-18-02, 222-58-72.

Harmonogram zajęć:

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
- - -

 

 

-
- - - - -
BPU
godz 19:00
- LATINO FITNESS
godz 19:00
- -
PILATES
godz 20:00
- ZUMBA FITNESS
godz. 20:00
- -Serdecznie zapraszamy wszystkie Damy – wejdźmy w lato roztańczonym krokiem!