bip

Otwarty Puchar Polski Juniorów Młodszych - 9-10.03.2011r. - Piła.

Otwarty Puchar Polski juniorów mł. i juniorek mł. w Pile ! Mamy bardzo dużo młodzieży - 391 judoków i 121 judoczek wystartowało w pierwszym turnieju w tym roku w Polsce! w tym gronie również skromna ekipa MOSiR-u Mysłowice w ilości 1 zawodniczki – Dominiki Nowickiej która wystartowała w nowej kategorii wagowej 44 kg. Ponadto wystartowali również - Alicja Lewandowska , Adrian Lewandowski , Marcel Gawlik, Michał Głowacki ale ci zawodnicy trenujący na co dzień w Mysłowicach niestety reprezentują AZS Gliwice.

Dominika Nowicka zajęła 3 miejsce przegrywając w półfinale nieznacznie z zawodniczką z Włocławka ale w walce o brązowy medal już nie dając żadnych szans zawodniczce z Mińska Mazowieckiego wygrała przed czasem. Alicja Lewandowska podobnie jak Dominika przegrała w półfinale i walczyła o brązowy medal z zawodniczką z Wrocławia też nie dają jej żadnych szans – wygrała przed czasem.

Michał Głowacki startują ( 81 kg)kategorię wyżej w 90 kg pokonała wszystkich swoich rywali zajmując I miejsce i był to najjaśniejszy punkt sobotnich finałów. Swoje walki wygrywał szybko i zdecydowanie. Szkoda że nie dla Mysłowic. Ale co zrobić ?
Pozostali zawodnicy Adrian Lewandowski i Marcel Gawlik odpadli w eliminacjach.