bip

I Mistrzostwa Mysłowice - Bieg i Nordic WalkingSerdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w I Mistrzostwach Mysłowic, które odbędą się 21 września 2013 roku o godzinie 14:00 w ramach Festynu „Dni Janowa”.


Trasa Biegu Dystans: 5 km i 10 km
Trasa Rajdu Dystans: 5 km


Celem Mistrzostw jest propagowanie biegania jako czynnej formy wypoczynku, krzewienie ducha sportu i uczciwego współzawodnictwa, promocja zdrowego trybu życia i walki z uzależnieniami oraz promocja miasta Mysłowice i województw Śląskich.

Biuro Zawodów: w Zespole Szkół Ponadgminazjalnych nr 1 ul. Mikołowska 44

Start i Meta: Boisko szkolne przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych

Start godzina : 14:00 21.09.2013

W biegu i rajdzie mogą wziąć udział zarówno osoby zrzeszone w klubach jak i amatorzy, którzy z chęcią spędzą wolny dzień aktywnie.

W zawodach na dystansie 10 km mogą wziąć udział osoby od 18 roku życia, na dystansie 5 km udział może wziąć każdy bez względu na wiek.

Zgłoszenia do Biegu i Rajdu poprzez stronę www.fsis.pl

Zgłoszenia w dniu zawodów 21.09.2013 r. przyjmowane będą w godzinach 10:00-13:30

Opłata Startowa

Przy wpłacie na konto do 31.08.2013 wynosi 15 zł Po tym terminie jak i w dniu zawodów wynosi 20 zł Zawodnicy niepełnosprawni posiadający zaświadczenie o niepełnosprawności oraz zawodnicy po 70 roku życia. Opłata symboliczna według uznania.

Każdy zawodnik otrzymuje medal okolicznościowy, koszulke sportową*, baton czekoladowy i wodę mineralną.


W tym dniu odbywa się festyn, który każdemu umili dzień i zapewni różne atrakcje zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Serdecznie Zapraszamy