bip

Całe podium dla KTS-u!

Niezwykle udany był dla zawodniczek Klubu Tenisa Stołowego MOSiR Mysłowice rozegrany I Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodziczek. Na zawodach, które odbyły się 14.09.2013r w Łaziskach Górnych nasze zawodniczki podzieliły miejsca na podium między siebie.

Pierwsze miejsce zajęła Wiktoria Urbaniak, która w finale pokonała klubową koleżankę Julię Tomecką. Zajęcie pierwszego i drugiego miejsca dało Wiktorii i Julii bezpośredni awans do turniej głównego I Grand Prix Polski Młodziczek. Również mecz o trzecie miejsce na WTK-u zagrały zawodniczki KTS-u. Tym razem lepsza okazała się Zuzanna Grzesińska a czwartą lokatę zajęła Klaudia Franaszczuk. Zajmując pierwsze cztery miejsca w turnieju zawodniczki KTS MOSiR Mysłowice zdeklasowały swoje przeciwniczki i zdominowały cały turniej.

W czołowej szesnastce zawodów znalazły się także: Amelia Filec (10 miejsce), Alicja Gasz (12 miejsce) i Natalia Kruczek (14 miejsce). Zawodniczkom oraz trenerom (Beata Nowak, Patrycja Wszołek, Maciej Wszołek) gratulujemy sukcesu a tenisistkom wybierającym się na Grand Prix Polski życzymy kolejnych udanych zawodów.

Tekst - Grażyna Wojciechowska

foto - portal sportowemyslowice.pl (na zdjęciu zwyciężczyni zawodów Wiktoria Urbaniak)