bip

Mistrzostwa Polski Seniorów, Juniorów Młodszych i Mistrzostwa Małopolski w ju jitsu.

W minioną sobotę tj. 08.04.2017 w krakowskim ośrodku sportowym przy ul Kolnej 2 zostały rozegrane Mistrzostwa Polski Seniorów, Juniorów Młodszych i Mistrzostwa Małopolski w ju jitsu.

Ze względów zdrowotnych – kontuzje wystartowała mocno okrojona grupa zawodników z klubu ROAN Fight Club Mysłowice. Mimo tego nasi zawodnicy nie zawiedli. W seniorach wystartowała Włodarczyk Paulina i Gawlik Denis. Obydwoje zajęli czwarte miejsca, dając bardzo dobre walki. Lepiej zaprezentowali się juniorzy młodsi. Kukwa Igor i Zipper Emilia wywalczyli srebrne medale w fightingu a w Ne waza Zipper Emilia wywalczyła srebro a Kostrzewa Patryk brąz.

Najlepiej wypadli nasi zawodnicy startujący w Mistrzostwach Małopolski w formule Ne waza. Złote medale wywalczyli: Filus Judyta, Pacwa Kuba i Langner Olivier. Srebrne medale: Filus Judyta i Pacwa Kuba. Gratulujemy wszystkim zawodnikom startu i osiągniętych wyników.

materiały: Roan Fight Club Mysłowice