bip

Puchar Podbeskidiua - Żywiec - 9.04.2011r.

W dniu 9.04.2011 na Hali MOSiR-u w Żywcu odbył się VII Puchar Podbeskidzia w Ju-Jitsu. Sekcja Ju-Jitsu MOSiR-u Mysłowice na zawody wystawiła silny 22 osobowy skład

• Popławski Mateusz kat. 54 kg - IV miejsce

W kategorii Semi-Contakt wystąpił jeden z naszych zawodników Zieliński Michał w kategorii wagowej +100 który jako 17-latek musiał stawić czoła zawodnikom w kategorii senior i niestety zajął 4 miejsce. Z kolei w kategorii Light-Contakt gdzie punktowane są tylko uderzenia i kopnięcia wystąpił Wojciech Zieliński w kategorii wagowej 55 kg. Pierwszy pojedynek zakończył przewagą techniczną w ciągu 60 sekund, a w pojedynku finałowym potrzebował tylko 120 sekund aby wygrać przed czasem (pełna runda walki 5 minut) i w kategorii 55 kg zajął pierwsze miejsce. Dodatkowo dwójka naszych zawodników: Helak Monika otrzymała statuetkę - wyróżnienie dla najlepszej zawodniczki w kategorii Ju-Jitsu oraz Wojciech Zieliński otrzymał pamiątkowy puchar dla najwszechstronniejszego zawodnika w kategorii Junior.

W zawodach wzięło udział 160 zawodników z 9 klubów. Ogólnie zawodnicy MOSiR-u Mysłowice sekcji Ju-Jitsu zdobyli: 16 złotych medali, 7 srebrnych medali, 4 brązowe medale, 1 wyróżnienie (statuetka) i 1 puchar dla najwszechstronniejszego zawodnika.