II Liga 12.04.2014 Mysłowice

Kategorie

Zawodnicy

ImięStopieńKlubKategoria Msc. 
KACPER ACHTELIK?UKS 2 RydułtowyMU9-383.
MACIEJ ADAMCZYK?UKS GROT KRAKÓWMU15-662.
ARTUR AUGUN?MOSiR CIESZYNMU11-39-
Mazen BAHIJ?UKS Judo KrakówMU9-28-
ŁUKASZ BANASZCZAK?UKS FENIKS BYTOMMU13-362.
Krzysztof BANIAK?MOSiR BochniaMU13-30-
Jakub BARZYK?UKS Feniks BytomMU11-395.
Dominika BATKO?AZS GliwiceFU13-453.
MACIEJ BEKMAN?Judo ŚWIĘTOCHŁOWICEMU9-343.
Michał BERESKA?AZS GliwiceMU11-241.
PIOTR BERLANKA?KJ AZS OPOLEMU15-601.
Adam BIDZIŃSKI ?UKS OKAY OPOLEMU13-513.
Dawid BIESZCZAD?UKS Judo Św.MU15-503.
Kamil BIESZCZAD?UKS Judo Św.MU13-36-
JAKUB BIS?UKS JUDO KRAKÓWMU9-25-
Katarzyna BOBAK ?Yamabushi Z-neFU11-243.
Konrad BOBAK ?Yamabushi Z-neMU11-41-
Jan BOHÁČEK?1JCBO OstravaMU9-311.
Krzysztof BRZEZICKI ?UKS OKAY OPOLEMU13-335.
Adam BUNKIEWICZ ?UKS OKAY OPOLEMU15-55-
Filip BYCZEK?UKS Feniks BytomMU11-301.
TOMAS CECHAK?FEMAX HRANICEMU15-463.
ELISKA CHMELAROVA?TJ OSTRAVAFU13-361.
ROMAN CHYTRY?FEMAX HRANICEMU13-54-
JAN CIGAN?1JCBO OSTRAVAMU13-393.
MARTIN CIHAL?FEMAX HRANICEMU15-603.
Alicja DOBOSZ?OSiR KętyFU13-423.
Jolanta DOBOSZ?OSiR KętyFU11-331.
SEBASTIAN DOBOSZ?UKS GROT KRAKÓWMU15-73-
TOMASZ DOBRZYŃSKI?AZS GLIWICEMU15-50-
Jakub DUBIKOWSKI ?UKS OKAY OPOLEMU13-39-
ALEKSANDRA DUDEK?BudoWLANI S-CFU13-511.
Filip DURČÁK?TJ Banik KarvinaMU13-332.
ADAM DVORACEK?1JCBO OSTRAVAMU15-501.
Marek DYBAŁA?UKS Feniks BytomMU11-305.
Michał DYBAŁA?UKS Feniks BytomMU11-273.
Karolina DYRSZLAG?UKS Trampkarz 22 ZabFU15-401.
IGOR DZIADOWIEC?MOSiR BOCHNIAMU11-335.
KLAUDIA DZIARMAGA?BŁĘKITNI TARNÓWFU15-631.
Jakub DZIEDZIC?MOSiR MysłowiceMU13-423.
Wiktoria DZIOB?UKS Judo KrakówFU9-222.
Zofia ELANTKOWSKA ?Yamabushi Z-neFU13-33-
Nikodem FIGLUS?MOSiR MysłowiceMU11-272.
Olaf FIGLUS?MOSiR MysłowiceMU9-253.
Anita FILIP?UKS 13 ZabrzeFU11-333.
MIKOŁAJ FILIPEK?MOSIR BOCHNIAMU13-333.
Natalia FIZEK?UKS Nakano P-ówFU9-251.
EWA FOJCIK?PoLONIA RYBNIKFU15-44-
MARCIN FOLTA?UKS OKAY OPOLEMU11-337.
ADAM FRANEK?1JCBO OSTRAVAMU13-48-
PATRIK FRANEK?1JCBO OSTRAVAMU15-461.
JAKUB FRYDEL?KJ AZS OpoleMU11-442.
Justyna FRYDRYCH?UKS Trampkarz 22 ZabFU15-443.
Patrik FRÁŇA?TJ OstravaMU11-302.
ZUZANNA FRĄCKIEWICZ?PoLONIA RYBNIKFU15-57-
KACPER GABOR?Ts WISŁAMU13-302.
OSKAR GABOR?Ts WISŁAMU13-361.
DAWID GABRYŚ?2 TGMU15-46-
GRZEGORZ GAWEK?AZS GLIWICEMU15-73-
Marcin GAWEK?AZS GliwiceMU11-392.
Dominika GAWLIKOWSKA?UKS IPPON TYCHYFU13+541.
WOJCIECH GAWĘDA?Ts WISLAMU13-45-
Natalia GERONIN?UKS Nakano P-ówFU15-482.
Rafał GIBAŁA?MOSiR BochniaMU13-391.
Wiktor GIZA?AZS GliwiceMU9-34-
Jakub GIĄDŁA?AZS GliwiceMU13-45-
EMILIA GONSIOR?KJ AZS OPOLEFU13+543.
Alicja GOWARZEWSKA?MOSiR MysłowiceFU13-331.
DAWID GRACA?UKS ŚWIĘTOCHŁOWICEMU13-453.
FILIP GRELA?CZARNI BYTOMMU13-331.
Szymon GROMADKA?AZS GliwiceMU9-285.
BARTOSZ GRUCHALSKI?UKS OKAY OPOLEMU11-393.
Laura GRUSZCZYŃSKA?UKS Trampkarz 22 ZabFU15-573.
Patryk GRUSZKA?MOSiR MysłowiceMU15-55-
IGOR GRZESIAK?UKS JUDO KRAKÓWMU9-34-
Julia GUT?MOSiR BochniaFU13-481.
KAJETAN GUZDA?UKS JUDO KRAKÓWMU9-28-
Tomasz GWÓŹDŹ?UKS 2 RydułtowyMU13+57-
Daniel GÓRKA ?UKS OKAY OPOLEMU13-363.
Norbert GĄDEK?MOSiR BochniaMU13-512.
HANA HADASOVA?FEMAX HRANICEFU11-362.
Adam HRYNIEWICZ ?UKS OKAY OPOLEMU11-303.
MATEUSZ HULBOJ?LKS SIMORADZMU9-282.
Kamil HULIN?MOSiR MysłowiceMU9-283.
Karolina HULIN?MOSiR MysłowiceFU15-63-
MARKETA HYLOVA?TJ OSTRAVAFU13-333.
ROMAN HYNCICA?FEMAX HRANICEMU11-333.
Mateusz HYPTA?UKS Judo KrakówMU11-441.
Petr HÝL?TJ OstravaMU11-271.
KAROL JAGLARZ?MOSiR BOCHNIAMU11-30-
WERONIKA JAKLIŃSKA?BŁĘKITNI TARNÓWFU15-70-
ZUZANA JANICZKOVA?DDM TRZYNIECFU15-481.
BARBORA JANIKOVA?FEMAX HRANICEFU11-452.
Kuba JANOSZEK?UKS Kontra ŻoryMU13-33-
Piotr JENDYCZEK?MOSiR MysłowiceMU13-54-
FRANCISZEK JUCHA?UKS JUDO KRAKÓWMU9-25-
Andrzej JUSZCZYK?UKS 13 ZabrzeMU11-273.
Antoni JUSZCZYK?MOSiR BochniaMU11-482.
Wojciech JĘDYK?MOSiR MysłowiceMU15-663.
MATEUSZ KACZMAREK?BudoWLANIMU13-48-
MICHAŁ KACZMAREK?BudoWLANIMU15-46-
Tomáš KALISKÝ?TJ OstravaMU11-413.
FILIP KARAŚ?UKS GROT KRAKÓWMU15-66-
NIKOLA KLABECKA?MOSiR CIESZYNFU15-483.
Mateusz KLIŚ?UKS Feniks BytomMU13+573.
AGATA KLUZ?MOSIR BOCHNIAFU13-42-
STANISŁAW KLUŚ?YamaBUSHIMU11-305.
Maciej KOCZUR?UKS Judo KrakówMU9-31-
SAŠA KOKEŠOVÁ?1JCBO OstravaFU11-363.
JAN KOLONDRA?LKS SIMORADZMU9-252.
ALEKSANDRA KONOPKA?KS AWF K-CEFU13-482.
Bogdan KORNIJCZUK?OSiR KętyMU13-33-
Wiktor KORPAK?UKS Feniks BytomMU13-337.
ONDREJ KOTLAR?TJ OSTRAVAMU13-367.
Gracjan KOTOWIECKI?UKS Judo KrakówMU9-38-
Julia KOWALSKA?UKS IPPON TYCHYFU15-52-
KAROL KOWALSKI?MOSIR BOCHNIAMU15-421.
KACPER KOZACZKO?PoLONIA RYBNIKMU15-463.
Hubert KOZERA?UKS Judo KrakówMU11-30-
Igor KOZIK?MOSiR MysłowiceMU11-332.
Wojciech KOZIOŁEK?UKS 2 RydułtowyMU13-365.
Mateusz KOZŁOWSKI?AZS OpoleMU15-661.
JAKUB KOŁODZIEJ?2 TGMU15+811.
AMALIA KRAJCZOK?KS AWF K-CEFU11-302.
JAN KRAL?1JCBO OSTRAVAMU15-602.
Mateusz KROK?UKS Kontra ŻoryMU13-511.
KACPER KRUPA?UKS FAIRPLAY RYBNIKMU11-36-
ALEKSANDER KRUSZ?2 TGMU13-333.
Szymon KRZYWOŃ?KS Gwardia TychyMU9-313.
Małgorzata KRZYŚCIK?UKS Judo ŚwiętochłowFU11-273.
Wojciech KRZYŚCIK?UKS Judo ŚwiętochłowMU9-31-
DANIEL KRZYŻANOWSKI?UKS JUDO KRAKÓWMU13+57-
Filip KRŠŇÁK?TJ OstravaMU11-393.
MAKSYMILIAN KSIĄŻKA?UKS FAIRPLAY RYBNIKMU11-36-
Jakub KSIĘŻYC?UKS Judo KrakówMU9-25-
Julia KSIĘŻYC?UKS Judo KrakówFU9-252.
KAMIL KUBAS?MOSIR BOCHNIAMU13-363.
Kacper KUBAS?MOSiR BochniaMU13-393.
Natalia KUCZEK-FEĆ?UKS 2 RydułtowyFU15-362.
MACIEJ KUMOR?MOSIR BOCHNIAMU11-397.
Matěj KUNC?1JCBO OstravaMU11-361.
FILIP KURTYKA?MOSIR BOCHNIAMU13-54-
Mateusz KURZAWSKI?UKS Feniks BytomMU13-392.
Kacper KWIATKOWSKI?AZS GliwiceMU11+482.
Patrycja KŁODA?UKS Nakano P-ówFU13-421.
MICHAŁ KŁYSZ?2 TGMU15-733.
NIKOLA LATOS?UKS 2 RydułtowyFU9-331.
Paulina LEKS?UKS 2 RydułtowyFU13-301.
Alicja LEWICKA?UKS Trampkarz 22 ZabFU15-402.
DAWID LIBERSKI?BudoWLANIMU13-48-
Damian LINIARSKI?UKS 13 ZabrzeMU13-36-
KAMIL LIPIŃSKI?BudoWLANIMU15-46-
Simon LOLEY  ?Yamabushi Z-neMU15-502.
OLAF LOSKA?MOSiR CZECHOWICEMU13-452.
Gracjan LUBASIŃSKI ?UKS OKAY OPOLEMU11-337.
DANIEL LUBICKI?KJ AZS OPOLEMU15-55-
KATERINA MACHACKOVA?1JCBO OSTRAVAFU15-441.
MATEUSZ MACHEJ?LKS SIMORADZMU9-285.
Aleksandra MACIEJEWSKA?UKS Feniks BytomFU11-301.
NATALIE MAJDLOCHOVA?SkP OSTRAVAFU11-332.
JAKUB MARCINIAK ?UKS ŚWIĘTOCHŁOWICEMU11-395.
KACPER MARSZOLIK?UKS FAIRPLAY RYBNIKMU11-41-
Adéla MARTÍNKOVÁ?1JCBO OstravaFU15-633.
Artur MARZEWSKI?UKS Kontra ŻoryMU13-483.
Kamil MATERLA?UKS 13 ZabrzeMU13-39-
Adam MATUSZAK?UKS Feniks BytomMU13-36-
RAFAŁ MAZUR?UKS 2 RYDUŁTOWYMU9-521.
Sylwester MAZUREK?UKS Nakano P-ówMU13-482.
MICHAL MEIXNER?1JCBO OSTRAVAMU9-25-
TOMAS MEIXNER?1JCBO OSTRAVAMU13-30-
Mikołaj MIGIEL ?Yamabushi Z-neMU13-36-
BARBARA MIKOŁAJEWSKA?GWARDIA BIELSKOFU9-253.
MACIEJ MIKSZTA?PoLONIA RYBNIKMU15-552.
IGOR MISTEROWICZ?UKS 7 SOMU11-331.
JAKUB MOSKAL?Ts WISLAMU11-30-
Patryk MOSKAL?UKS Feniks BytomMU13-422.
KAMIL MUZOLF?KJ AZS OPOLEMU13+57-
Alicja MYŚLIWIEC?AZS OpoleFU15-522.
Emilia NIZIOŁEK?UKS Trampkarz 22 ZabFU11-242.
MARTYNA NOLEWAJKA?AHINSA TGFU15-632.
Daria NOREK?UKS 2 RydułtowyFU11-451.
Oliwier NOWOK?AZS GliwiceMU11-33-
TOMASZ OBAL?BŁĘKITNI TARNÓWMU15-60-
SARLOTA OLSAKOVA?FEMAX HRANICEFU15-572.
MARTIN OLSOK?BANIK KARVINAMU15-811.
EVA ONDRASIKOWA?1JCBO OSTRAVAFU15-702.
JAKUB OPALA?2 TGMU13-45-
Maciej OPAŁKA?AZS GliwiceMU13+57-
WIKTOR ORCZYK?UKS JUDO KRAKÓWMU11-41-
OLIWER PANEK?PoLONIA RYBNIKMU13-367.
Klimek PAPIERZ?Yamabushi Z-neMU11-36-
WOJCIECH PASIEKA?PoLONIA RYBNIKMU13-39-
KAROLINA PAVLASOVA?TJ OSTRAVAFU15-703.
DAMIAN PENKALA?PoLONIA RYBNIKMU15-422.
Dawid PIEKAR?UKS Nakano P-ówMU13-541.
Radosław PIEKAR?UKS Nakano P-ówMU13+571.
KRISTINA POKORNA?FEMAX HRANICEFU9-221.
KACPER POLISZUK?UKS FAIRPLAY RYBNIKMU11-363.
BARTOSZ POSTRACH?BudoWLANIMU13+573.
KRZYSZTOF POŚPIECH?2 TGMU15-663.
ZUZANA PRACUCHOWA?1JCBO OSTRAVAFU15-361.
ALAN PRZYBYCIN?Judo Ahinsa TGMU11-243.
Nicole PSZCZÓŁKOWSKA?AZS GliwiceFU11-421.
SOTIRIOS PUPAKIS?1JCBO OSTRAVAMU15-731.
MATEUSZ PŁAWECKI?MOSIR BOCHNIAMU15-462.
Michał PŁUSKA ?UKS OKAY OPOLEMU11-27-
Szymon PŁUSKA ?UKS OKAY OPOLEMU15-812.
JAKUB RAC?FEMAX HRANICEMU11-363.
ONDREJ RAC?FEMAX HRANICEMU13-542.
Andrzej RADZIK ?UKS OKAY OPOLEMU13+572.
ALEXANDER RAJNA?1JCBO OSTRAVAMU9-287.
PATRYK RASIAK?PoLONIA RYBNIKMU15-60-
Oliwier RASKE?UKS ŚwiętochłowiceMU11-30-
Oskar RASKE?UKS ŚwiętochłowiceMU13-36-
DAWID RENESON?BŁĘKITNI TARNÓWMU15-551.
MARCIN ROSA?BudoWLANI S-CMU15-553.
KARINA RUCIŃSKA?GWARDIA BIELSKOFU11-36-
MACIEJ RYNCARZ?MOSIR BOCHNIAMU9-253.
Jakub RYNDUCH?MOSiR BochniaMU15-423.
Barbara SADLIK?OSiR KętyFU15-52-
Vojtěch SAGLENA?1JCBO OstravaMU11-33-
Piotr SALECKI?UKS Judo KrakówMU13-51-
KACPER SIENIAWSKI?BŁĘKITNI TARNÓWMU15-553.
Paweł SKORUPA?AZS GliwiceMU15-383.
ALŻBETA SKROBANKOWA?1JCBO OSTRAVAFU15-571.
MARTIN SLIVA?1JCBO OSTRAVAMU11-27-
Jakub SMAGA?PM KatowiceMU13-543.
Szymon SMOŁKA?UKS 2 RydułtowyMU13-45-
Julia SOKOŁOWSKA?UKS Trampkarz 22 ZabFU15-63-
MICHAŁ SOŁTYS?UKS JUDO KRAKÓWMU9-382.
Tomasz STACHOWICZ?MOSiR MysłowiceMU13-572.
ROBERT STACHOŃ?Yamabushi Z-neMU11-307.
Andrzej STANISZEWSKI?AZS OpoleMU11-242.
PATRYK STARYPAN?UKS OKAY OPOLEMU11-397.
RAFAŁ STARYPAN?UKS OKAY OPOLEMU15-46-
Jakub STEFANEK?UKS Judo KrakówMU11-335.
Oskar SUMERA?PM KatowiceMU9-28-
Jakub SUPONIK?UKS 2 RydułtowyMU13-483.
Krzysztof SWÓŁ?AZS OpoleMU13-33-
Mateusz SZEWCZYK?UKS 13 ZabrzeMU15-732.
JAKUB SZKWARA?UKS JUDO KRAKÓWMU11-443.
Mikołaj SZMIDT?UKS Feniks BytomMU11-412.
HELENA SZOKALOVA?DDM TRZYNIECFU15-701.
ALEKSANDER SZOSTAK?BudoWLANI S-CMU11-411.
ŁUKASZ SZOŁTYSIK?Judo Ahinsa TGMU13-301.
Edyta SZPILSKA?UKS 2 RydułtowyFU13-33-
DAWID SZULIK?PoLONIA RYBNIKMU11-391.
SZYMON SZULIK?PoLONIA RYBNIKMU9-281.
Andrzej SZURMA?AZS GliwiceMU13-453.
Tomasz SZURMA?AZS GliwiceMU15-66-
JAN SŁOBODZIAN?LKS SIMORADZMU9-312.
MAJA TAŃSKA?BudoWLANIFU13-45-
Ewelina TOJA?MOSiR MysłowiceFU13-391.
JAN TOMANEK?FEMAX HRANICEMU9-341.
MICHAŁ TROJAN?MOSIR BOCHNIAMU11-333.
ALEKSANDRA TUREK?UKS JUDO KRAKÓWFU13+54-
MAJA TWARDOWSKA?MOSIR BOCHNIAFU11-391.
Maciej URBAŃCZYK?UKS 2 RydułtowyMU13-423.
Grzegorz URBAŃSKI?PM KatowiceMU13-573.
ONDREJ VASINA?FEMAX HRANICEMU11-303.
PATRIK VASINA?FEMAX HRANICEMU15-382.
SABINA VITKOVA?FEMAX HRANICEFU11-241.
Adam VOSÁHLO?TJ Banik KarvinaMU13-481.
David VOSÁHLO?TJ Banik KarvinaMU13-451.
JAKUB VRSEK?TJ OSTRAVAMU13-303.
ERIK VYBIRAL?FEMAX HRANICEMU13-337.
ONDREJ VYBIRAL?FEMAX HRANICEMU9-283.
Tereza VÁCLAVKOVÁ?1JCBO OstravaFU13-332.
Wiktoria WARDA?UKS IPPON TYCHYFU15-48-
JAKUB WIDERA?PM KATOWICEMU9-342.
KAMIL WIEJA?UKS GROT KRAKÓWMU15-603.
OLIWIER WILK?CZARNI BYTOMMU13-335.
Wiktor WITEK?MOSiR MysłowiceMU9-251.
Bartłomiej WITKOWSKI?SK Zemplin MIMU15-381.
Bartek WIĘCEK?MOSiR BochniaMU15-55-
Maja WIŚNIEWSKA?MOSiR MysłowiceFU11-27-
WOJCIECH WOLA?BudoWLANI S-CMU13-543.
SZCZEPAN WOLSKI?YamaBUSHIMU13-303.
ANTONI WOŚ?AHINSA TGMU11-413.
Małgorzata WOŚ?Judo Ahinsa TGFU13-422.
MARCELINA WROCŁAWEK?BudoWLANI S-CFU11-361.
Paulina WRÓBLEWSKA?UKS Trampkarz 22 ZabFU13-45-
Łukasz WYSOCKI?UKS Feniks BytomMU13-365.
BARTEK WÓJCIK?PoLONIA RYBNIKMU15-38-
Oliwia WĄTOREK?MOSiR BochniaFU13-452.
Marcin WŁOKA?MOSiR MysłowiceMU13-421.
Paweł WŁOSIŃSKI?Yamabushi Z-neMU9-381.
KACPER ZANKIEWICZ?BudoWLANI S-CMU11-24-
Karolina ZATOŃ?UKS IPPON TYCHYFU15-70-
Klaudia ZAWADZKA?UKS Trampkarz 22 ZabFU15-442.
Natalia ZAWADZKA?MOSiR MysłowiceFU11-36-
Dominika ZAWISZA?UKS Trampkarz 22 ZabFU13+542.
Patryk ZDRODOWSKI?MOSiR MysłowiceMU13-42-
Piotr ZDRODOWSKI?MOSiR MysłowiceMU11-481.
DAWID ZDUŃCZYK ?PoLONIA RYBNIKMU13-571.
JAKUB ZIĘBA?BudoWLANI S-CMU11+481.
JAKUB ZOGATA?DDM TRZYNIECMU15-66-
Patryk ZOWADA?AZS OpoleMU13-36-
Filip ČEBÍK?1JCBO OstravaMU11-30-
Filip ČECH?TJ Banik KarvinaMU13-36-
ZUZANNA ŁOGOŻNA?PoLONIA RYBNIKFU15-523.
ARON ŚLIWA?UKS ŚWIĘTOCHŁOWICEMU11-307.
ANNA ŚWITNIEWSKA?KJ AZS OPOLEFU11-272.
Jeremi ŚWIĄTEK?AZS OpoleMU13-51-
ARKADIUSZ ŚWIĄĆ?UKS JUDO KRAKÓWMU13-42-
Leona ŠČERBOVÁ?TJ OstravaFU11-271.
WIKTORIA ŻABCZYŃSKA?MOSIR BOCHNIAFU13-451.
OLIWER ŻELICHOWSKI?MOSIR BOCHNIAMU11-362.
Juliusz ŻURAWSKI?KS Gwardia TychyMU9-287.
MARTYNA ŻUREK ?2 TGFU15-521.
Jagoda ŻYDEK?UKS 2 RydułtowyFU13-541.