II Liga 12.04.2014 Mysłowice

Kategorie

Wyniki

FU9-22 (2)
1.KRISTINA POKORNAFEMAX HRANICE
2.Wiktoria DZIOBUKS Judo Kraków
FU9-25 (3)
1.Natalia FIZEKUKS Nakano P-ów
2.Julia KSIĘŻYCUKS Judo Kraków
3.BARBARA MIKOŁAJEWSKAGWARDIA BIELSKO
FU9-33 (1)
1.NIKOLA LATOSUKS 2 Rydułtowy
MU9-25 (8)
1.Wiktor WITEKMOSiR Mysłowice
2.JAN KOLONDRALKS SIMORADZ
3.Olaf FIGLUSMOSiR Mysłowice
3.MACIEJ RYNCARZMOSIR BOCHNIA
MU9-28 (11)
1.SZYMON SZULIKPoLONIA RYBNIK
2.MATEUSZ HULBOJLKS SIMORADZ
3.ONDREJ VYBIRALFEMAX HRANICE
3.Kamil HULINMOSiR Mysłowice
5.MATEUSZ MACHEJLKS SIMORADZ
5.Szymon GROMADKAAZS Gliwice
7.ALEXANDER RAJNA1JCBO OSTRAVA
7.Juliusz ŻURAWSKIKS Gwardia Tychy
MU9-31 (5)
1.Jan BOHÁČEK1JCBO Ostrava
2.JAN SŁOBODZIANLKS SIMORADZ
3.Szymon KRZYWOŃKS Gwardia Tychy
MU9-34 (5)
1.JAN TOMANEKFEMAX HRANICE
2.JAKUB WIDERAPM KATOWICE
3.MACIEJ BEKMANJudo ŚWIĘTOCHŁOWICE
MU9-38 (4)
1.Paweł WŁOSIŃSKIYamabushi Z-ne
2.MICHAŁ SOŁTYSUKS JUDO KRAKÓW
3.KACPER ACHTELIKUKS 2 Rydułtowy
MU9-52 (1)
1.RAFAŁ MAZURUKS 2 RYDUŁTOWY
FU11-24 (3)
1.SABINA VITKOVAFEMAX HRANICE
2.Emilia NIZIOŁEKUKS Trampkarz 22 Zab
3.Katarzyna BOBAK Yamabushi Z-ne
FU11-27 (4)
1.Leona ŠČERBOVÁTJ Ostrava
2.ANNA ŚWITNIEWSKAKJ AZS OPOLE
3.Małgorzata KRZYŚCIKUKS Judo Świętochłow
FU11-30 (2)
1.Aleksandra MACIEJEWSKAUKS Feniks Bytom
2.AMALIA KRAJCZOKKS AWF K-CE
FU11-33 (3)
1.Jolanta DOBOSZOSiR Kęty
2.NATALIE MAJDLOCHOVASkP OSTRAVA
3.Anita FILIPUKS 13 Zabrze
FU11-36 (5)
1.MARCELINA WROCŁAWEKBudoWLANI S-C
2.HANA HADASOVAFEMAX HRANICE
3.SAŠA KOKEŠOVÁ1JCBO Ostrava
FU11-39 (1)
1.MAJA TWARDOWSKAMOSIR BOCHNIA
FU11-42 (1)
1.Nicole PSZCZÓŁKOWSKAAZS Gliwice
FU11-45 (2)
1.Daria NOREKUKS 2 Rydułtowy
2.BARBORA JANIKOVAFEMAX HRANICE
MU11-24 (4)
1.Michał BERESKAAZS Gliwice
2.Andrzej STANISZEWSKIAZS Opole
3.ALAN PRZYBYCINJudo Ahinsa TG
MU11-27 (6)
1.Petr HÝLTJ Ostrava
2.Nikodem FIGLUSMOSiR Mysłowice
3.Michał DYBAŁAUKS Feniks Bytom
3.Andrzej JUSZCZYKUKS 13 Zabrze
MU11-30 (13)
1.Filip BYCZEKUKS Feniks Bytom
2.Patrik FRÁŇATJ Ostrava
3.ONDREJ VASINAFEMAX HRANICE
3.Adam HRYNIEWICZ UKS OKAY OPOLE
5.Marek DYBAŁAUKS Feniks Bytom
5.STANISŁAW KLUŚYamaBUSHI
7.ARON ŚLIWAUKS ŚWIĘTOCHŁOWICE
7.ROBERT STACHOŃYamabushi Z-ne
MU11-33 (10)
1.IGOR MISTEROWICZUKS 7 SO
2.Igor KOZIKMOSiR Mysłowice
3.MICHAŁ TROJANMOSIR BOCHNIA
3.ROMAN HYNCICAFEMAX HRANICE
5.IGOR DZIADOWIECMOSiR BOCHNIA
5.Jakub STEFANEKUKS Judo Kraków
7.MARCIN FOLTAUKS OKAY OPOLE
7.Gracjan LUBASIŃSKI UKS OKAY OPOLE
MU11-36 (7)
1.Matěj KUNC1JCBO Ostrava
2.OLIWER ŻELICHOWSKIMOSIR BOCHNIA
3.JAKUB RACFEMAX HRANICE
3.KACPER POLISZUKUKS FAIRPLAY RYBNIK
MU11-39 (9)
1.DAWID SZULIKPoLONIA RYBNIK
2.Marcin GAWEKAZS Gliwice
3.Filip KRŠŇÁKTJ Ostrava
3.BARTOSZ GRUCHALSKIUKS OKAY OPOLE
5.JAKUB MARCINIAK UKS ŚWIĘTOCHŁOWICE
5.Jakub BARZYKUKS Feniks Bytom
7.MACIEJ KUMORMOSIR BOCHNIA
7.PATRYK STARYPANUKS OKAY OPOLE
MU11-41 (7)
1.ALEKSANDER SZOSTAKBudoWLANI S-C
2.Mikołaj SZMIDTUKS Feniks Bytom
3.ANTONI WOŚAHINSA TG
3.Tomáš KALISKÝTJ Ostrava
MU11-44 (3)
1.Mateusz HYPTAUKS Judo Kraków
2.JAKUB FRYDELKJ AZS Opole
3.JAKUB SZKWARAUKS JUDO KRAKÓW
MU11-48 (2)
1.Piotr ZDRODOWSKIMOSiR Mysłowice
2.Antoni JUSZCZYKMOSiR Bochnia
MU11+48 (2)
1.JAKUB ZIĘBABudoWLANI S-C
2.Kacper KWIATKOWSKIAZS Gliwice
FU13-30 (1)
1.Paulina LEKSUKS 2 Rydułtowy
FU13-33 (5)
1.Alicja GOWARZEWSKAMOSiR Mysłowice
2.Tereza VÁCLAVKOVÁ1JCBO Ostrava
3.MARKETA HYLOVATJ OSTRAVA
FU13-36 (1)
1.ELISKA CHMELAROVATJ OSTRAVA
FU13-39 (1)
1.Ewelina TOJAMOSiR Mysłowice
FU13-42 (4)
1.Patrycja KŁODAUKS Nakano P-ów
2.Małgorzata WOŚJudo Ahinsa TG
3.Alicja DOBOSZOSiR Kęty
FU13-45 (5)
1.WIKTORIA ŻABCZYŃSKAMOSIR BOCHNIA
2.Oliwia WĄTOREKMOSiR Bochnia
3.Dominika BATKOAZS Gliwice
FU13-48 (2)
1.Julia GUTMOSiR Bochnia
2.ALEKSANDRA KONOPKAKS AWF K-CE
FU13-51 (1)
1.ALEKSANDRA DUDEKBudoWLANI S-C
FU13-54 (1)
1.Jagoda ŻYDEKUKS 2 Rydułtowy
FU13+54 (4)
1.Dominika GAWLIKOWSKAUKS IPPON TYCHY
2.Dominika ZAWISZAUKS Trampkarz 22 Zab
3.EMILIA GONSIORKJ AZS OPOLE
MU13-30 (6)
1.ŁUKASZ SZOŁTYSIKJudo Ahinsa TG
2.KACPER GABORTs WISŁA
3.JAKUB VRSEKTJ OSTRAVA
3.SZCZEPAN WOLSKIYamaBUSHI
MU13-33 (11)
1.FILIP GRELACZARNI BYTOM
2.Filip DURČÁKTJ Banik Karvina
3.MIKOŁAJ FILIPEKMOSIR BOCHNIA
3.ALEKSANDER KRUSZ2 TG
5.OLIWIER WILKCZARNI BYTOM
5.Krzysztof BRZEZICKI UKS OKAY OPOLE
7.ERIK VYBIRALFEMAX HRANICE
7.Wiktor KORPAKUKS Feniks Bytom
MU13-36 (15)
1.OSKAR GABORTs WISŁA
2.ŁUKASZ BANASZCZAKUKS FENIKS BYTOM
3.KAMIL KUBASMOSIR BOCHNIA
3.Daniel GÓRKA UKS OKAY OPOLE
5.Łukasz WYSOCKIUKS Feniks Bytom
5.Wojciech KOZIOŁEKUKS 2 Rydułtowy
7.ONDREJ KOTLARTJ OSTRAVA
7.OLIWER PANEKPoLONIA RYBNIK
MU13-39 (7)
1.Rafał GIBAŁAMOSiR Bochnia
2.Mateusz KURZAWSKIUKS Feniks Bytom
3.Kacper KUBASMOSiR Bochnia
3.JAN CIGAN1JCBO OSTRAVA
MU13-42 (6)
1.Marcin WŁOKAMOSiR Mysłowice
2.Patryk MOSKALUKS Feniks Bytom
3.Maciej URBAŃCZYKUKS 2 Rydułtowy
3.Jakub DZIEDZICMOSiR Mysłowice
MU13-45 (8)
1.David VOSÁHLOTJ Banik Karvina
2.OLAF LOSKAMOSiR CZECHOWICE
3.DAWID GRACAUKS ŚWIĘTOCHŁOWICE
3.Andrzej SZURMAAZS Gliwice
MU13-48 (7)
1.Adam VOSÁHLOTJ Banik Karvina
2.Sylwester MAZUREKUKS Nakano P-ów
3.Jakub SUPONIKUKS 2 Rydułtowy
3.Artur MARZEWSKIUKS Kontra Żory
MU13-51 (5)
1.Mateusz KROKUKS Kontra Żory
2.Norbert GĄDEKMOSiR Bochnia
3.Adam BIDZIŃSKI UKS OKAY OPOLE
MU13-54 (7)
1.Dawid PIEKARUKS Nakano P-ów
2.ONDREJ RACFEMAX HRANICE
3.WOJCIECH WOLABudoWLANI S-C
3.Jakub SMAGAPM Katowice
MU13-57 (3)
1.DAWID ZDUŃCZYK PoLONIA RYBNIK
2.Tomasz STACHOWICZMOSiR Mysłowice
3.Grzegorz URBAŃSKIPM Katowice
MU13+57 (8)
1.Radosław PIEKARUKS Nakano P-ów
2.Andrzej RADZIK UKS OKAY OPOLE
3.Mateusz KLIŚUKS Feniks Bytom
3.BARTOSZ POSTRACHBudoWLANI
FU15-36 (2)
1.ZUZANA PRACUCHOWA1JCBO OSTRAVA
2.Natalia KUCZEK-FEĆUKS 2 Rydułtowy
FU15-40 (2)
1.Karolina DYRSZLAGUKS Trampkarz 22 Zab
2.Alicja LEWICKAUKS Trampkarz 22 Zab
FU15-44 (4)
1.KATERINA MACHACKOVA1JCBO OSTRAVA
2.Klaudia ZAWADZKAUKS Trampkarz 22 Zab
3.Justyna FRYDRYCHUKS Trampkarz 22 Zab
FU15-48 (4)
1.ZUZANA JANICZKOVADDM TRZYNIEC
2.Natalia GERONINUKS Nakano P-ów
3.NIKOLA KLABECKAMOSiR CIESZYN
FU15-52 (5)
1.MARTYNA ŻUREK 2 TG
2.Alicja MYŚLIWIECAZS Opole
3.ZUZANNA ŁOGOŻNAPoLONIA RYBNIK
FU15-57 (4)
1.ALŻBETA SKROBANKOWA1JCBO OSTRAVA
2.SARLOTA OLSAKOVAFEMAX HRANICE
3.Laura GRUSZCZYŃSKAUKS Trampkarz 22 Zab
FU15-63 (5)
1.KLAUDIA DZIARMAGABŁĘKITNI TARNÓW
2.MARTYNA NOLEWAJKAAHINSA TG
3.Adéla MARTÍNKOVÁ1JCBO Ostrava
FU15-70 (5)
1.HELENA SZOKALOVADDM TRZYNIEC
2.EVA ONDRASIKOWA1JCBO OSTRAVA
3.KAROLINA PAVLASOVATJ OSTRAVA
MU15-38 (4)
1.Bartłomiej WITKOWSKISK Zemplin MI
2.PATRIK VASINAFEMAX HRANICE
3.Paweł SKORUPAAZS Gliwice
MU15-42 (3)
1.KAROL KOWALSKIMOSIR BOCHNIA
2.DAMIAN PENKALAPoLONIA RYBNIK
3.Jakub RYNDUCHMOSiR Bochnia
MU15-46 (8)
1.PATRIK FRANEK1JCBO OSTRAVA
2.MATEUSZ PŁAWECKIMOSIR BOCHNIA
3.KACPER KOZACZKOPoLONIA RYBNIK
3.TOMAS CECHAKFEMAX HRANICE
MU15-50 (4)
1.ADAM DVORACEK1JCBO OSTRAVA
2.Simon LOLEY  Yamabushi Z-ne
3.Dawid BIESZCZADUKS Judo Św.
MU15-55 (8)
1.DAWID RENESONBŁĘKITNI TARNÓW
2.MACIEJ MIKSZTAPoLONIA RYBNIK
3.MARCIN ROSABudoWLANI S-C
3.KACPER SIENIAWSKIBŁĘKITNI TARNÓW
MU15-60 (6)
1.PIOTR BERLANKAKJ AZS OPOLE
2.JAN KRAL1JCBO OSTRAVA
3.MARTIN CIHALFEMAX HRANICE
3.KAMIL WIEJAUKS GROT KRAKÓW
MU15-66 (7)
1.Mateusz KOZŁOWSKIAZS Opole
2.MACIEJ ADAMCZYKUKS GROT KRAKÓW
3.KRZYSZTOF POŚPIECH2 TG
3.Wojciech JĘDYKMOSiR Mysłowice
MU15-73 (5)
1.SOTIRIOS PUPAKIS1JCBO OSTRAVA
2.Mateusz SZEWCZYKUKS 13 Zabrze
3.MICHAŁ KŁYSZ2 TG
MU15-81 (2)
1.MARTIN OLSOKBANIK KARVINA
2.Szymon PŁUSKA UKS OKAY OPOLE
MU15+81 (1)
1.JAKUB KOŁODZIEJ2 TG