bip

Warto Grać i Wygrywać.



Zwycięzcy ogólnopolskiego Turnieju Mini Mistrzostw „DEICHMAN 2013” z Mysłowic właśnie wrócili z Barcelony. Była to nagroda za zwycięstwo w Turnieju.

 

Turniej odbywał się od kwietnia do czerwca 2013r na boiskach piłkarskich w Mysłowicach przy ul. Promenada i organizowany był wspólnie ze Stowarzyszeniem „Kochamy Sport” oraz Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Mysłowicach. Zwycięzcy turnieju z Mysłowic pojechali na „Finały Finałów” do Opola, które odbyły się w dniach 21-23 czerwca i tam drużyna z Mysłowic zwyciężyła w kategorii starszej do lat 11 (rocznik 2002-2003).

 

Podczas 4 dniowego wyjazdu dzieci zwiedzały miasto oraz muzeum klubu piłkarskiego FC Barcelona. Największą atrakcją dla naszych małych piłkarzy była możliwość kibicowania na największym stadionie na świecie - CAMP NOU w Barcelonie wraz z 90 tyś kibiców podczas meczu FC Barcelona – RCD Espanyon Barcelona i oglądania zwycięskiej bramki dla FC Barcelony.

 

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również będziemy mogli być gospodarzami tych rozgrywek a uczestnicy turnieju z naszego miasta okażą się najlepszym zespołem w Polsce.