bip

Cykl turniejów piłkarskich dla dzieci.W dniu 16-17 stycznia w hali MOSiR Mysłowice klub Unia Kosztowy organizuje cykl turniejów piłkarskich dla dzieci. W sobotę 16 stycznia od godziny 9.00 do 14.00 rywalizować będą dzieci z rocznika 2007. Oprócz trzech drużyn gospodarzy, w turnieju wezmą udział zespoły:

Gol Bieruń

Górnik 09 Mysłowice

Orlik Ruda Śląska

AKS Mikołów

Sparta Zabrze

GKS Katowice

 

W godzinach od 14.30 do 19.00 rywalizować będą zespoły:

Unia Kosztowy I

Unia Kosztowy II

Józefka Chorzów

UKS Szopienice

Chełmek Śląski

Rozwój Katowice

1FC Katowice

Piłkarz Sosnowiec

 

W niedzielę 17 stycznia o godzinie 9.00 rozpocznie się turniej najmłodszych piłkarzy z rocznika 2009. W tym turnieju weźmie udział najwięcej zespołów. Z dwoma zespołami Unii Kosztowy rywalizować będą:

Ruch Chorzów

MKS Zaborze

Czarni Sosnowiec

APN Tychy II

APN Tychy I

Śląsk Świętochłowice

AKS Niwka

Sparta Katowice

Gwiazda Ruda Śląska

AKS Mikołów

Gol Bieruń.

 

W najstarszej kategorii wiekowej (rocznik 2003) od godziny 14.30 walczyć o puchar będą:

Unia Kosztowy I

Unia Kosztowy II

Gosław Jodłownik

Ruch Chorzów

AKS Niwka

UKS Szopienice

APN Knurów

Salos Dąbrowa Górnicza

 

 

W turnieju rocznika 2003 rywalizacja toczyć się będzie o puchar firmy Wampol. Dzieci z rocznika 2005 walczyć będą o puchar firmy Boiron. Rocznik 2007 swoim patronatem obejmie poseł Wojciech Król, a nad turniejem rocznika 2009 patronat sprawował będzie prezydent miasta Mysłowice pan Edward Lasok. W rocznikach 2009 i 2007 nie będzie prowadzona klasyfikacja punktowa. W każdym z roczników oprócz walki na boisku, będzie prowadzona rywalizacja w strefach umiejętności. Zawodnicy będą mogli wykazać się umiejętnością prowadzenia piłki, celnością strzałów do bramek lub podań, a wszystko to pod presją czasu. Dla najszybszych i najcelniej uderzających będą nagrody rzeczowe. Dodatkowo w roczniku 2007 rozegrany zostanie turniej, który wyłoni mistrza pojedynków 1 na 1. Oprócz pucharów, medali czy statuetek, na zawodników czekają koszulki i piłka z podpisami min. zawodników Wisły Kraków, Piasta Gliwice, czy aktualnego mistrza Polski w piłce nożnej halowej Rekordu Bielsko Biała.  

 

 

 

źródło: LKS Unia Kosztowy