bip

Mysłowicka Liga Futsalu po raz jedenasty!10 lat rozgrywek futsalu w Mysłowicach minęło bezpowrotnie, a ten czas dostarczył wielu emocji mieszkańcom naszego miasta oraz okolicznych miejscowości. Po raz jedenasty Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Hali Widowiskowo Sportowej na Bończyku zorganizuje rozgrywki halowej piłki nożnej. W związku z powyższym zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w Braks Mysłowickiej Lidze Futsalu.W rozgrywkach mogą brać udział amatorzy jak i zawodnicy występujący na boiskach trawiastych oraz grających w ogólnopolskich rozgrywkach halowych.

 

W czwartek 5 maja o godzinie 19.00 w sali konferencyjnej 101 w hali widowiskowo – sportowej MOSiR w Mysłowicach odbędzie się obowiązkowe spotkanie organizacyjne przedstawicieli zespołów zainteresowanych udziałem w tegorocznej 11 edycji rozgrywek Braks Mysłowickiej Ligi Futsalu.

 

Wpisowe za udział w tym sezonie ligowym wynosi 1500,00 zł (możliwość płatności w 2 ratach po 750,00 zł każda).

Planowany start rozgrywek: 19 maja 2016r.

Regulamin oraz karty zgłoszeń  znajdują się na stronie www.futsalmyslowice.ligspace.pl w zakładce Informacje --- Download 

 

Wypełniony formularz zgłoszeniowy należy:

  • wysłać w formie elektronicznej (bez podpisów, wersja .doc) do dnia 15.05.2015r. na adres mailowy s.kotowicz@mosir.myslowice.pl

  • doręczyć w formie papierowej wraz z podpisami zawodników przed pierwszym meczem drużyny.

  • podpisane przez każdego zawodnika oświadczenie należy doręczyć w formie papierowej przed pierwszym meczem drużyny.

 

Zgłoszenia i zapisy, a także wszelkie informacje i szczegóły odnośnie rozgrywek, można uzyskać pod adresem e-mail s.kotowicz@mosir.myslowice.pl.