bip

Dobiegły końca rozgrywki X Edycji Braks Mysłowickiej Ligi Futsalu!W drugą sobotę kwietnia 2016 roku zakończyły się rozgrywki Braks Mysłowickiej Ligi Futsalu, rozgrywane od maja ubiegłego roku na hali widowiskowo – sportowej MOSiR mieszczącej się w Mysłowicach przy ul. Ks. N. Bończyka 32z.

 

Wyniki końcowe:

I liga

Na I miejscu uplasowała się drużyna Areszt Śledczy Mysłowice, II miejsce zajęła drużyna GSP SKOK Mysłowice a III miejsce przypadło drużynie Inprex Katowice.

 

Puchar Fair Play I ligi otrzymuje drużyna Inprex Katowice.

Najlepszy bramkarz I ligi: Mateusz Bruś z drużyny Arezt Śledczy Mysłowice

Król strzelców I ligi: Mateusz Bryk z drużyny Solidarność KWK Mysłowice - 32 bramki.

 

II liga

Na I miejscu uplasowała się drużyna Delta, II miejsce zajęła drużyna Monolit a III miejsce przypadło drużynie TKKF Czarni Katowice.

 

Puchar Fair Play II ligi otrzymuje drużyna Magwer.

Najlepszy bramkarz II ligi: Robert Blaut z drużyny Atom

Król strzelców II ligi: Michał Banasiak z drużyny FC Krasowy Mysłowice - 35 bramek.

 

W czerwcu podczas podczas rozgrywek Pucharu Ligi (więcej informacji wkrótce) odbędzie się uroczyste zakończenie sezonu 2015/2016 I i II ligi Braks Mysłowickiej Ligi Futsalu, podczas którego najlepsze zespoły zostaną nagrodzone dyplomami, pucharami oraz nagrodami rzeczowymi, a czołowi zawodnicy zakończonego cyklu odbiorą również wyróżnienia indywidualne.

 

Baraże - 28.04.2016 roku, Hala MOSiR, ul. Bończyka 32z:

19:10 - Real vs TKKF Czarni Katowice

20:00 - Pro - Fessional vs FC Krasowy

 

Na zakończenie składamy serdeczne podziękowania wszystkim zawodnikom, kapitanom i kierownikom drużyn za dyscyplinę i zaangażowanie w każdym meczu. Na szczęście w tej edycji odbyło się bez większych urazów czy kontuzji, co świadczy o dużej kulturze piłkarzy oraz gry w duchu sportowej walki „Fair Play”.