bip
Terminarz - I liga

 

23. kolejka, 10.04 /czwartek/

20.00 Rozdanie Nagród

20.30 Baraż (d1 liga) 9-4 (d2 liga)

21.30 Baraż (d1 liga) 10-3 (d2 liga)

 

22. kolejka, 05.04 /sobota/

10.30 Żywiec Mysłowice - Real Mysłowice

11.20 Górniewski Team Mysłowice - Purus EMT Morgi

12.10 Inprex Katowice - Fizjo Team

 

22. kolejka, 03.04 /czwartek/

20.10 NSZZ Solidarność KWK Mysłowice - Fizjo Team

21.00 Areszt Śledczy Mysłowice - Placmat Wesoła

21.50 Monolit Mysłowice - TKKF Czarni (2 liga)

 

21 kolejka, 27.03 (czwartek)

21.00 Inprex Katowice - Fizjo Team

21.50 Bogdan Sablik Team - Real Mysłowice 

 

21. kolejka, 13.03 /czwartek/

20.10 Fizjo Team - Santos Mysłowice

21.00 Purus EMT Morgi - Bogdan Sablik Team

21.50 Górniewski Team Mysłowice - Areszt Śledczy Mysłowice

 

20. kolejka, 06.03 /czwartek/

20.10 Inprex Katowice - Bogdan Sablik Team

21.00 Areszt Śledczy Mysłowice - NSZZ Solidarność KWK Mysłowice

21.50 Żywiec Mysłowice - Placmat Wesoła

 

20. kolejka, 27.02 /czwartek/

20.10 Górniewski Team Mysłowice - NSZZ Solidarność KWK Mysłowice 

21.00 Real Mysłowice -  Fizjo Team 

21.50 Areszt Śledczy Mysłowice - Santos 

 

19. kolejka, 20.02 /czwartek/

20.10 Bogdan Sablik Team - Real Mysłowice - odwołany 

21.00 Placmat Wesoła - Purus EMT Morgi  

21.50  Inprex Katowice - NSZZ Solidarność KWK Mysłowice

 

19. kolejka, 13.02 /czwartek/

20.10 Żywiec Mysłowice - NSZZ Solidarność KWK Mysłowice

21.00 Górniewski Team Mysłowice - Placmat Wesoła

21.50 Santos Mysłowice - Purus EMT Morgi

 

18. kolejka, 06.02 /czwartek/

20.10 Bogdan Sablik Team - Fizjo Team 

21.00 Real Mysłowice - Inprex Katowice   

21.50 Placmat Wesoła - Santos Mysłowice

 

18. kolejka, 30.01 /czwartek/

20.10 Santos Mysłowice - Górniewski Team Mysłowice 

21.00 Areszt Śledczy Mysłowice - Purus EMT Morgi  

21.50 Żywiec Mysłowice - Inprex Katowice

 

17. kolejka, 23.01 /czwartek/

20.10 Żywiec Mysłowice - Fizjo Team 

21.00 Placmat Wesoła - NSZZ Solidarność KWK Mysłowice

21.50 Areszt Śledczy Mysłowice - Real Mysłowice 

 

17. kolejka, 16.01 /czwartek/

20.10 Górniewski Team Mysłowice - Bogdan Sablik Team

21.00 Inprex Katowice -  Areszt Śledczy Mysłowice

21.50  Purus EMT Morgi - Fizjo Team

 

16. kolejka, 09.01 /czwartek/

20.10 Santos Mysłowice - NSZZ Solidarność KWK Mysłowice

21.00 Areszt Śledczy Mysłowice - Bogdan Sablik Team

21.50 Placmat Wesoła - Real Mysłowice 

 

16. kolejka, 02.01 /czwartek/

20.10 Purus EMT Morgi - Real Mysłowice 

21.00 Bogdan Sablik Team - Żywiec Mysłowice

21.50 Górniewski Team Mysłowice - Inprex Katowice

 

15. kolejka, 22.12 / niedziela/

9.00 Areszt Śledczy Mysłowice - Purus EMT Morgi  

9.50 Placmat Wesoła - Fizjo Team 

10.40 Santos Mysłowice - Real Mysłowice 

11.30 Żywiec Mysłowice - Górniewski Team Mysłowice 

 

15. kolejka, 19.12/czwartek/

20.10 Inprex Katowice - Placmat Wesoła 

21.00 NSZZ Solidarność KWK Mysłowice- Bogdan Sablik Team

21.50 Żywiec Mysłowice - Purus EMT Morgi  

 

14. kolejka, 12.12/czwartek/

20.10 Fizjo Team -  Areszt Śledczy Mysłowice

21.00 Górniewski Team Mysłowice - Real Mysłowice 

21.50 Żywiec Mysłowice - Santos Mysłowice    

 

14. kolejka, 5.12/czwartek/

20.10 Purus EMT Morgi - NSZZ Solidarność KWK Mysłowice

21.00 Inprex Katowice    -  Santos Mysłowice  

21.50 Placmat Wesoła - Bogdan Sablik Team

 

13. kolejka, 28.11/Czwartek/

20.10 NSZZ Solidarność KWK Mysłowice - Real Mysłowice 

21.00 Fizjo Team -  Górniewski Team Mysłowice 

21.50 Areszt Śledczy Mysłowice - Żywiec Mysłowice

 

13. kolejka, 21.11/Czwartek/

20.10 Żywiec Mysłowice - Real Mysłowice 

21.00 Santos Mysłowice   - Bogdan Sablik Team

21.50 Inprex Katowice   - Purus EMT Morgi  

 

12. kolejka, 14.11 /Czwartek/

20.10 Inprex Katowice-Żywiec Mysłowice

21.00 Areszt Śledczy Mysłowice-Placmat Wesoła

21.50 

 

12. kolejka, 07.11 /Czwartek/

20.10 Bogdan Sablik Team-Real Mysłowice 

21.00 NSZZ Solidarność KWK Mysłowice-Żywiec Mysłowice

21.50 Górniewski Team Mysłowice-Areszt Śledczy Mysłowice

 

11. kolejka, 31.10 /Czwartek/

2010 Inprex Katowice - Fizjo Team

2100 Bogdan Sablik Team - Purus EMT Morgi

2150 Górniewski Team Mysłowice - Żywiec Mysłowice 

 

10. kolejka, 24.10 /Czwartek/

2010 Real Mysłowice - Inprex Katowice

2100 Górniewski Team Mysłowice - NSZZ Solidarność KWK Mysłowice

2150 Santos Mysłowice - Placmat Wesoła 

 

10. kolejka, 17.10 /Czwartek/

2010 Purus EMT Morgi -Placmat Wesoła 

2100 Areszt Śledczy Mysłowice -Santos Mysłowice

2150 Bogdan Sablik Team-Fizjo Team 

 

9. kolejka, 10.10 /Czwartek/

2010 Górniewski Team Mysłowice - Inprex Katowice

2100 Bogdan Sablik Team - Żywiec Mysłowice 

2150 Fizjo Team - Śląscy Cules - Oko Miasta

 

9. kolejka, 03.10 /Czwartek/

2010 NSZZ Solidarność KWK Mysłowice - Areszt Śledczy Mysłowice 

2100 Santos Mysłowice - Purus EMT Morgi

2150  Placmat Wesoła - Real Mysłowice

 

8. kolejka, 26.09 /Czwartek/

2000 Real Mysłowice - Santos Mysłowice
2050 Górniewski Team Mysłowice - Bogdan Sablik Team
2140 Żywiec Mysłowice - Śląscy Cules - Oko Miasta

8. kolejka, 19.09 /Czwartek/
2000 Fizjo Team - Santos Mysłowice
2050 Purus EMT Morgi - Real Mysłowice
2140 Areszt Śledczy Mysłowice - Inprex Katowice

7. kolejka, 12.09 /Czwartek/
2000 NSZZ Solidarność KWK Mysłowice - Bogdan Sablik Team
2050 Placmat Wesoła - Żywiec Mysłowice
2140 Śląscy Cules - Oko Miasta - Górniewski Team Mysłowice

7. kolejka, 05.09 /Czwartek/
2000 Santos Mysłowice - Inprex Katowice
2050 Żywiec Mysłowice - Real Mysłowice
2140 Purus EMT Morgi - Fizjo Team

6. kolejka, 20.06 /Czwartek/
2000 Inprex Katowice - NSZZ Solidarność KWK Mysłowice
2050 Górniewski Team Mysłowice - Santos Mysłowice
2140 Areszt Śledczy Mysłowice - Purus EMT Morgi

6. kolejka, 13.06 /Czwartek/
2000 Żywiec Mysłowice - Santos Mysłowice
2050 Areszt Śledczy Mysłowice - Real Mysłowice
2140 Fizjo Team - Placmat Wesoła

5. kolejka, 06.06 /Czwartek/
2000 Śląscy Cules - Oko Miasta - NSZZ Solidarność KWK Mysłowice
2050 Placmat Wesoła - Górniewski Team Mysłowice
2140 Bogdan Sablik Team - Inprex Katowice

4. kolejka, 23.05 /Czwartek/
2000 Placmat Wesoła - NSZZ Solidarność KWK Mysłowice
2050 Bogdan Sablik Team - Areszt Śledczy Mysłowice
2140 Fizjo Team - Real Mysłowice

4. kolejka, 17.05 /Piątek/
2000 Górniewski Team Mysłowice - Santos Mysłowice
2050 Śląscy Cules - Oko Miasta - Inprex Katowice
2140 Purus EMT Morgi - Żywiec Mysłowice

3. kolejka, 16.05 /Czwartek/
2000 Areszt Śledczy Mysłowice - Śląscy Cules - Oko Miasta
2050 Placmat Wesoła - Inprex Katowice
2140 NSZZ Solidarność KWK Mysłowice - Santos Mysłowice

3. kolejka, 10.05 /Piątek/
2000 Górniewski Team Mysłowice - Purus EMT Morgi
2050 Żywiec Mysłowice - Real Mysłowice - odwołany
2140 Śląscy Cules - Oko Miasta - Bogdan Sablik Team

2. kolejka, 09.05 /Czwartek/
2000 Placmat Wesoła - Bogdan Sablik Team
2050 Areszt Śledczy Mysłowice - Śląscy Cules - Oko Miasta
2140 NSZZ Solidarność KWK Mysłowice - Purus EMT Morgi

2. kolejka, 26.04 /Piątek/
2000 Santos Mysłowice - Inprex Katowice
2050 Górniewski Team Mysłowice - Real Mysłowice
2140 Fizjo Team - Żywiec Mysłowice

1. kolejka, 25.04 /Czwartek/
2000 Placmat Wesoła - Śląscy Cules - Oko Miasta
2050 Santos Mysłowice - Bogdan Sablik Team
2140 Real Mysłowice - NSZZ Solidarność KWK Mysłowice

1. kolejka, 18.04 /Czwartek/
2000 Inprex Katowice - Purus EMT Morgi
2050 Górniewski Team Mysłowice - Fizjo Team
2140 Areszt Śledczy Mysłowice - Żywiec Mysłowice