bip
Terminarz - II liga

20 KOLEJKA, 10.04 (czwartek)

20.00 Rozdanie Nagród

20.30 Baraż (d1ligi) 9-4 (d2ligi)

21.30 Baraż (d1ligi) 10-3 (d2ligi)

 

20. KOLEJKA, 05.04 /sobota/

8.00 Monolit Mysłowice - Extreme Futsal Team

8.50 Futsal Team - Delta

9.40 Piosek Team - TKKF Czarni

 

19 KOLEJKA, 03.04 (czwartek)

21.50 Monolit Mysłowice- TKKF Czarni


19 KOLEJKA,30.03 (niedziela)

16.00 Extreme Futsal Team - Delta

16.50 Futsal Team - United Mysłowice

17.40 Miners Konko Mysłowice - Monolit Mysłowice

 

18 KOLEJKA, 27.03 (czwartek)

20.10 United Mysłowice - Ostatni Zryw Mysłowice

 

 

18 KOLEJKA, 09.03 (niedziela)

16.00 Futsal Team - FC Krasowy

16.50 United Mysłowice - Piosek Team

17.40 Miners Konko Mysłowice - Ostatni Zryw Mysłowice

18.30 Delta - Monolit Mysłowice


17 KOLEJKA, 02.03. (niedziela)

16.00 Miners Konko Mysłowice - TKKF Czarni

16.50 Extreme Futsal Team - Piosek Team

17.40 FC Krasowy - United Mysłowice

18.30 Monolit Mysłowice - Futsal Team


16 KOLEJKA, 23.02  (niedziela)

16.00 Piosek Team - Futsal Team

16.50 Delta - FC Krasowy

17.40 Ostatni Zryw Mysłowice - Monolit Mysłowice

18.30 TKKF Czarni - Extreme Futsal Team


15 KOLEJKA, 15.02 (sobota)

16.50 Miners Konko Mysłowice - FC Krasowy

17.40 Ostatni Zryw Mysłowice - United Mysłowice

 

14 KOLEJKA, 02.02.2014r (niedziela)

16.00 Delta - United Mysłowice

16.50  TKKF Czarni - Ostatni Zryw Mysłowice 

17.40 Extreme Futsal Team - FC Krasowy

18.30 Miners Konko Mysłowice - Piosek Team

 

14 KOLEJKA, 12.01.2014r (niedziela)

17.30 FC Krasowy - Ostatni Zryw Mysłowice

18.20 Futsal Team - Miners Konko Mysłowice

19.10 United Mysłowice - Extreme Futsal Team

20.00 Delta - TKKF Czarni

20.50 Monolit Mysłowice - Piosek Team

 

13 KOLEJKA, 21.12.2013r (sobota)

12.40 United Mysłowice - TKKF Czarni

13.30 Extreme Futsal Team - Miners Konko Mysłowice 

14.20 Piosek Team - Delta   

15.10 FC Krasowy - Monolit Mysłowice  

16.00 Futsal Team - Ostatni Zryw Mysłowice 

 

12 KOLEJKA, 15.12.2013r (niedziela)

16.00 Miners Konko Mysłowice -  United Mysłowice

16.50 TKKF Czarni - Futsal Team 

17.40 Delta - Ostatni Zryw Mysłowice   

18.30 Piosek Team - FC Krasowy

 

11 KOLEJKA, 30.11.2013r (sobota)

13.00 Extreme Futsal Team - Futsal Team  

13.50 Monolit Mysłowice  - United Mysłowice

14.40 Ostatni Zryw Mysłowice - Piosek Team  

15.30 Delta  -  Miners Konko Mysłowice

 

10 KOLEJKA, 9.11.2013r (sobota)

12.00 Miners Konko Mysłowice - Futsal Team  

12.50 Piosek Team  - United Mysłowice

13.40 FC Krasowy - TKKF Czarni

 

9 KOLEJKA, 26.10 /sobota/

1250 FC Krasowy - Monolit Mysłowice

1340 Miners Konko Mysłowice - Piosek Team

1430 Delta - TKKF Czarni

 

8  KOLEJKA, 12.10 /sobota/

1000 Delta - Extreme Futsal Team

1050 Miners Konko Mysłowice - TKKF Czarni

1140 Monolit Mysłowice - Piosek Team

1230 FC Krasowy - Ostatni Zryw Mysłowice

 

7 KOLEJKA, 29.09 /niedziela/

0800 Ostatni Zryw Mysłowice - Extreme Futsal Team

0850 Monolit Mysłowice - Delta

0940 United Mysłowice - Futsal Team

1030 Miners Konko Mysłowice - FC Krasowy

1120 Piosek Team - TKKF Czarni

 

6 KOLEJKA, 08.09 /niedziela/

0800 Monolit Mysłowice - Miners Konko Mysłowice
0850 TKKF Czarni - Extreme Futsal Team
0940 Ostatni Zryw Mysłowice - United Myslowice
1030 FC Krasowy - Delta
1120 Piosek Team - Futsal Team

5 KOLEJKA, 15.06 /sobota/
1100 TKKF Czarni - Monolit Mysłowice
1150 Extreme Futsal Team - Piosek Team
1240 United Mysłowice - FC Krasowy
1330 Delta - Futsal Team
1420 Miners Konko Mysłowice - Ostatni Zryw Mysłowicem

4 KOLEJKA, 08.06 /sobota/
1100 Monolit Mysłowice - Ostatni Zryw Mysłowice
1150 Miners Konko Mysłowice - TKKF Czarni
1240 Delta - Piosek Team
1330 United Mysłowice - Extreme Mysłowice
1420 FC Krasowy - Futsal Team

4 KOLEJKA, 12.05 /niedziela/ - odwołany
0900 Monolit Mysłowice - FC Krasowy
0950 Futsal Team - Miners Konko Mysłowice
1040 Piosek Team - United Mysłowice
1130 Ostatni Zryw Mysłowice - Extreme Mysłowice

3 KOLEJKA, 11.05 /sobota/
1100 Ostatni Zryw Mysłowice - TKKF Czarni
1150 FC Krasowy - Extreme Mysłowice
1240 United Mysłowice - Delta
1330 Monolit Mysłowice - Futsal Team
1420 Miners Konko Mysłowice - Piosek Team - odwołany

3 KOLEJKA, 28.04 /niedziela/
0900 Monolit Mysłowice - United Mysłowice
0950 Ostatni Zryw Mysłowice - Piosek Team
1040 TKKF Czarni - FC Krasowy
1130 Miners Konko Mysłowice - Delta
1220 Futsal Team - Extreme Mysłowice

2 KOLEJKA, 27.04 /sobota/
1600 Monolit Mysłowice - Extreme Mysłowice
1650 United Mysłowice - Miners Konko Mysłowice
1740 Futsal Team - TKKF Czarni
1830 Ostatni Zryw Mysłowice - Delta

1 KOLEJKA, 21.04 /niedziela/
0900 Monolit Mysłowice - Trojan Mysłowice
0950 FC Krasowy - Piosek Team
1040 Delta - IDEA Team Mysłowice
1130 Ostatni Zryw Mysłowice - Futsal Team
1220 United Mysłowice - TKKF Czarni
1310 Extreme Futsal Team - Miners Konko Mysłowice