bip
wyniki I liga

I liga

123

NSZZ Solidarność KWK Mysłowice - Fizjo Team

3:1
122

Areszt Śledczy Mysłowice - Placmat Wesoła 

6:5
121

Żywiec Mysłowice - Real Mysłowice 

5:0 v.o
120

Górniewski Team Mysłowice -  Purus EMT Morgi  

4:1
119 Fizjo Team - Inprex Katowice 2:9
118 Real Mysłowice - Bogdan Sablik Team  1:7
117 Fizjo Team - Santos Mysłowice  5:0 v.o
116 Bogdan Sablik Team - Purus EMT Morgi 3:4
115

Areszt Śledczy Mysłowice - Górniewski Team Mysłowice 

13:2
114 Inprex Katowice - Bogdan Sablik Team  9:2
113 Areszt Śledczy Mysłowice - NSZZ Solidarność KWK Mysłowice 3:2
112

Żywiec Mysłowice - Placmat Wesoła 

0:5 v.o
111  NSZZ Solidarność KWK Mysłowice - Górniewski Team Mysłowice 1:3
110  Fizjo Team - Real Mysłowice  1:2
109

Areszt Śledczy Mysłowice - Santos Mysłowice 

4:2 
108 Placmat Wesoła - Purus EMT Morgi  7:3
107 Inprex Katowice - NSZZ Solidarność KWK Mysłowice  5:2
106 NSZZ Solidarność KWK Mysłowice : Żywiec Mysłowice 4:2
105 Placmat Wesoła - Górniewski Team Mysłowice  5:1
104

 Purus EMT Morgi  - Santos Mysłowice 

2:5
103  Fizjo Team - Bogdan Sablik Team 4:6
102  Santos Mysłowice - Placmat Wesoła 2:2 
101

Inprex Katowice - Real Mysłowice 

9:2
100 Santos Mysłowice - Górniewski Team Mysłowice  1:3
99 Areszt Śledczy Mysłowice - Purus EMT Morgi  5:0
98

Inprex Katowice - Żywiec Mysłowice  

10:3
97 Bogdan Sablik Team - Górniewski Team Mysłowice  8:4
96 Areszt Śledczy Mysłowice - Inprex Katowice  2:0
95 Purus EMT Morgi  -  Fizjo Team  4:3
94 Fizjo Team - Żywiec Mysłowice 4:6
93 NSZZ Solidarność KWK Mysłowice - Placmat Wesoła  2:0 
92

Areszt Śledczy Mysłowice - Real Mysłowice 

4:2
91 Santos Mysłowice - NSZZ Solidarność KWK Mysłowice 2:7
90 Areszt Śledczy Mysłowice - Bogdan Sablik Team  8:3
89

Placmat Wesoła - Real Mysłowice

6:6
88 Purus EMT Morgi  - Real Mysłowice  5:0
87 Bogdan Sablik Team - Żywiec Mysłowice 4:3
86

Inprex Katowice  -   Górniewski Team Mysłowice 

3:1
85

Inprex Katowice -Placmat Wesoła

6:1
84 Bogdan Sablik Team - NSZZ Solidarność KWK Mysłowice  0:3
83 Purus EMT Morgi  - Żywiec Mysłowice  2:1
82 Żywiec Mysłowice -Górniewski Team Mysłowice 4:8
81 Santos Mysłowice - Real Mysłowice 0:5 v.o
80

Placmat Wesoła - Fizjo Team 

3:4
79 Areszt Śledczy Mysłowice-Fizjo Team 7:3 
78 Real Mysłowice - Górniewski Team Mysłowice 1:3
77

Santos Mysłowice - Żywiec Mysłowice

5:2 
76 Bogdan Sablik Team - Placmat Wesoła  2:8
75 Inprex Katowice - Santos Mysłowice  5:2
74 NSZZ Solidarność KWK Mysłowice - Purus EMT Morgi   4:3
73 Areszt Śledczy Mysłowice - Żywiec Mysłowice  5:3
72 Górniewski Team Mysłowice - Fizjo Team 4:2
71 NSZZ Solidarność KWK Mysłowice - Real Mysłowice  4:4
70 Real Mysłowice - Żywiec Mysłowice  1:4
69 Bogdan Sablik Team - Santos Mysłowice
2:6
68 Purus EMT Morgi - Inprex Katowice 1:7
67 Areszt Śledczy Mysłowice - Placmat Wesoła 4:5
66 Inprex Katowice - Żywiec Mysłowice 9:3
65 Areszt Śledczy Mysłowice - Górniewski Team Mysłowice  6:3
64 NSZZ Solidarność KWK Mysłowice - Żywiec Mysłowice  5:4
63 Bogdan Sablik Team - Real Mysłowice  5:4
62 Santos Mysłowice - Placmat Wesoła 5:0 v.o
61 NSZZ Solidarność KWK Mysłowice - Górniewski Team Mysłowice  2:8
60 Inprex Katowice - Real Mysłowice 8:1
59 Fizjo Team-Bogdan Sablik Team  5:8
58 Areszt Śledczy Mysłowice-Santos Mysłowice  4:3
57 Placmat Wesoła-Purus EMT Morgi  3:4
56 Fizjo Team-Śląscy Cules - Oko Miasta  5:0 v.o
55 Bogdan Sablik Team-Żywiec Mysłowice 7:2
54 Inprex Katowice-Górniewski Team Mysłowice  7:1
53 Placmat Wesoła-Real Mysłowice 7:3
52 Purus EMT Morgi-Santos Mysłowice  0:3
51 Areszt Śledczy Mysłowice-NSZZ Solidarność KWK Mysłowice  4:3
50 Fizjo Team - Śląscy Cules - Oko Miasta 5:0 v.o
49 Bogdan Sablik Team - Żywiec Mysłowice  10:2
48 Inprex Katowice - Górniewski Team Mysłowice 7:1
47 Placmat Wesoła - Real Mysłowice 7:3
46 Purus EMT Morgi - Santos Mysłowice  0:3
45 Areszt Śledczy Mysłowice - NSZZ Solidarność KWK Mysłowice  4:3
44 Żywiec Mysłowice - Śląscy Cules - Oko Miasta  5:0 v.o
43 Górniewski Team Mysłowice - Bogdan Sablik Team 2:3
42 Real Mysłowice - Santos Mysłowice 3:2
41 Santos Mysłowice-Fizjo Team 5:4
40 Purus EMT Morgi-Real Mysłowice 1:5
39 Areszt Śledczy Mysłowice-Inprex Katowice 2:1
38 NSZZ Solidarność KWK Mysłowice-Bogdan Sablik Team 3:4
37 Placmat Wesoła-Żywiec Mysłowice 14:1
36 Górniewski Team Mysłowice-Śląscy Cules - Oko Miasta  5:0 v.o
35 Fizjo Team - Purus EMT Morgi 5:1
34 Santos Mysłowice - Inprex Katowice  1:3
33  Fizjo Team - Placmat Wesoła 1:4
32 Areszt Śledczy Mysłowice - Real Mysłowice 4:1
31 Santos Mysłowice - Żywiec Mysłowice 7:1
30 Inprex Katowice - Bogdan Sablik Team 1:1
29 Placmat Wesoła - Górniewski Team Mysłowice 4:2
28 NSZZ Solidarność KWK Mysłowice - Fizjo Team 2:1
27 Futsal Team - FC Krasowy 5:2
26 United Mysłowice - Extreme Futsal Team 3:4
25 Piosek Team - Delta 4:6
24 Ostatni Zryw Mysłowice - Monolit Mysłowice 0:8
23 Fizjo Team - Real Mysłowice 6:4
22 Bogdan Sablik Team - Areszt Śledczy Mysłowice 2:8
21 Placmat Wesoła - NSZZ Solidarność KWK Mysłowice 8:2
20 Purus EMT Morgi - Żywiec Mysłowice 4:3
19 Inprex Katowice - Śląscy Cules - Oko Miasta 8:0
18 NSZZ Solidarność KWK Mysłowice - Santos Mysłowice 5:5
17 Placmat Wesoła - Inprex Katowice 3:5
16 Areszt Śledczy Mysłowice - Śląscy Cules - Oko Miasta   13:2
15 Bogdan Sablik Team - Śląscy Cules - Oko Miasta 3:3
14 Górniewski Team Mysłowice - Purus EMT Morgi 2:4
13 NSZZ Solidarność KWK Mysłowice - Purus EMT Morgi 1:2
12 Areszt Śledczy Mysłowice - Fizjo Team 4:3
11 Bogdan Sablik Team - Placmat Wesoła 3:1
10 Górniewski Team Mysłowice - Real Mysłowice 8:3
9 Real Mysłowice - NSZZ Solidarność KWK Mysłowice 1:4
8 Santos Mysłowice - Bogdan Sablik Team 1:3
7 Placmat Wesoła - Śląscy Cules - Oko Miasta 7:2
6 Żywiec Mysłowice - Areszt Śledczy Mysłowice 1:9
5 Górniewski Team Mysłowice - Purus EMT Morgi 3:3
4 Inprex Katowice -Purus EMT Morgi 3:1
3 Areszt Śledczy Mysłowice - Purus EMT Morgi 3:0
2 Górniewski Team Mysłowice - Santos Mysłowice 0:5 v.o
1 Inprex Katowice - NSZZ Solidarność KWK Mysłowice 2:7