bip

Ostatni turniej ...24 czerwca w mysłowickiej hali odbył się ostatni chyba w tym roku szkolnym turniej w grach zespołowych. O Puchar Prezydenta miasta Mysłowice w piłce ręcznej walczyły zespoły chłopców, reprezentujące MKS Zryw Chorzów, MOKSiR Chełmek, MOSiR Mysłowice i SP nr 3 Mysłowice. Grano systemem każdy z każdym, 2 x 15 minut. Mecze były bardzo zacięte, ale toczyły się w przyjacielskiej atmosferze. Niespodziewanym triumfatorem okazał się zespół Trójki, który pokonał kolejno MOSiR Mysłowice 22 : 17, Zryw Chorzów 13 : 12 i MOKSiR Chełmek 11 : 7. Najbardziej cieszyło zwycięstwo nad Chorzowianami, z którymi w lidze chłopców oraz kilku turniejach ani razu nie udało się Mysłowiczanom wygrać. Wyniki pozostałych meczów:

Zryw - MOKSiR Chełmek 31 : 12,

MOSiR – Chełmek 14 : 12,

MOSiR – Zryw 16 : 19.

 

Zajęte miejsca:

I – SP nr 3 Mysłowice

II – MKS Zryw Chorzów

III – MOSiR Mysłowice

IV – MOKSiR Chełmek.

 

Każda drużyna otrzymała puchary, dyplomy, nagrody rzeczowe i słodycze. Zostały również przyznane nagrody indywidualne, które otrzymali najlepsi zawodnicy w swoich zespołach: Robert Masłowski (Chełmek), Maciej Widawski (Zryw), Wojciech Orłowski (MOSiR) i Urszula Wójcik (SP3). Najlepszym bramkarzem turnieju został wybrany Bartosz Trychta (Zryw), a MVP jego kolega z zespołu, Jakub Trafała.

 

Dziękujemy za pomoc w organizacji turnieju panu Prezydentowi, Edwardowi Lasokowi i dyrektorowi MOSiR-u, panu Bartłomiejowi Gruchlikowi, pani Izabeli Sanhen, która pełniła opiekę medyczną nad zawodnikami oraz panom Maciejowi Graseli i Jackowi Kotuli.

 

Trener sekcji piłki ręcznej

Anna Włosińska