bip

Naucz się pływać z MOSiRem!Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mysłowicach serdecznie zaprasza dzieci, młodzież oraz dorosłychi chcących nauczyć się pływać do szkółki pływackiej. Zajęcia pod okiem instruktorów pływania odbywać się będą na krytych basenach w Mysłowicach przy ul. Świerczyny 3.
 

Woda jest najlepszym środowiskiem do rehabilitacji, relaksu, aktywnego wypoczynku oraz spełnianiu swoich wodnych marzeń. Szkółka pływacka MOSiR Mysłowice powstała aby realizować ten cel. Uczymy pływać każdego, zajęcia prowadzone są dla dzieci od 4 roku życia. Jest możliwość zapisania młodszego dziecka 3 lata ale wtedy rodzić wchodzi z dzieckiem do wody.

 

Kadra instruktorska to doświadczeni nauczyciele lubiący prace z dziećmi w kształtowaniu ich zdolności i nabieraniu nowych umiejętności. Uczymy pływać każde dziecko te które nie boji się wody od pierwszej chwili i te które czuje wielki respekt i strach przed wodą poprzez indywidualne podejście do każdego kursanta. Naszym mottem jest nauczyć każdego pływać by on oraz jego rodzić czuł się bezpiecznie nad wodą oraz podczas atrakcji już w wodzie.

 

Zajęcia w wodzie zaczynamy od oswojenia i zabawy w środowisku wodnym a następnie naukę pracy rąk i nóg do każdego stylu pływackiego. Po nauce doskonalimy i koordynujemy style pływackie a w każdy etapie zwracamy uwagę na elementy korekcyjne wad postawy. Wiemy ze jest to ciężka praca ze strony dzieci i dlatego na każdym kroku im pomagamy, wspieramy oraz motywujemy do pokonywania swoich słabości i realizacji celu. Zajęcia prowadzone są dla wszystkich od przedszkolaków, uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjalnych i cieszą się one dużym zainteresowaniem. Nauką prowadzą trzej doświadczeni instruktorzy pracujących bardzo długo z dziećmi na różnych basenach i mający bardzo bliski indywidualny kontakt w wodzie z dzieckiem. Jesteśmy bardzo cierpliwi bo wiemy ze cierpliwość dla dziecka to krok do uzyskania realnego celu jakim jest samodzielne pływanie.

 

Zdajemy sobie sprawę że dzieci mają mnóstwo zajęć popołudniowych muszą odrabiać lekcje po szkole i dlatego proponujemy zajęcia raz w tygodniu z możliwością uczestnictwa dwa razy w tygodniu i bardzo wygodnym odrabianiu zajęć w sytuacji losowej niemożności bycia na lekcji. Mamy również przyjemność zaprosić na naukę i doskonalenie pływania osoby dorosłe to nie wstyd przyjść do nas w starszym wieku i zacząć uczyć się pływać. Zajęcia dla dorosłych to odpoczynek od codziennych obowiązków, ważna aktywność ruchowa oraz gimnastyka w wodzie beż żadnych obciążeń. A nauką pływania jest dodatkiem który na pewno zostanie spełniony bo my nikomu nie odpuszczany.

 
Basen KWK Mysłowice, ul. Świerczyny 3:
  • Terminy zajęć:

    • Wtorek - godzina 18:00
    • Czwartek - godzina 18:00
    • Piątek - godzina 17:00 (zajęcia również dla dorosłych)
    • Sobota - godzina 10:00

  

 

Szczegółowe informację można uzyskać pod numerem telefonu 503-026-293.
 
 
Dla osób dorosłych tworzymy osobną grupę !!!
 
 
Serdecznie zapraszamy !!!