bip

Memoriał im. Eugeniusza Zandeckiego w pływaniu.



W dniu 17.10.2014 r. na pływalni MOSiR Sosnowiec rozegrano "ZAWODY PŁYWACKIE - MEMORIAŁ IM. EUGNIUSZA ZANDECKIEGO". Po raz piąty zawodnicy i zawodniczki z Dąbrowy Górniczej Mysłowic, Sosnowca, Siemianowic wzięli udział w zawodach, aby oddać hołd zasłużonemu trenerowi i działaczowi dyscypliny sportu jakim jest pływanie. Mysłowice reprezentowała grupa 19 najmłodszych pływaków Klubu Olimpijczyka MOSiR Mysłowice trenujących pod okiem Tomasza Nowaka, Aleksandra Kentzer. Każdy z zawodników mógł wystąpić w jednej konkurencji indywidualnych i jak na pierwszy start w zawodach w ich życiu wszyscy spisali się na medal dosłownie i w przenośni.

 Najlepiej zaprezentowali się; 

W kategorii 7 -8lat

II miejsce Sołtysiak Ewa na dystansie 25 m stylem dowolnym z czasem 0,23,97

III miejsce Sobierajska Róża na dystansie 25 m stylem dowolnym z czasem 0,27,54

IV miejsce Sierpińska Vanessa na dystansie 25 m stylem dowolnym z czasem 0,28,16

V miejsce Brudniok Nicol na dystansie 25 stylem dowolnym z czasem 0,28,45

VI miejsce Sojka Sandra na dystansie 25 m stylem dowolnym z czasem 0,28,74

VII miejsce Piwowar Zuzanna na dystansie 25 m stylem dowolnym z czasem 0,29,76

III miejsce Biernat Patryk na dystansie 25 m stylem dowolnym z czasem 0,24,75

IV miejsce Marchaj Kevin na dystansie 25 m stylem dowolnym z czasem 0,24,75

VI miejsce Figlus Olaf na dystansie 25 m stylem dowolnym z czasem 0,27,64

VII miejsce Wróbel Olaf na dystansie 25 m stylem dowolnym z czasem 0,29,72

VIII miejsce Nowosad Mateusz na dystansie 25 m stylem dowolnym z czasem 0,30,54

X miejsce Janosz Wiktor na dystansie 25 m stylem dowolnym z czasem 0,31,82


W kategorii 9 lat

I miejsce Rykowska Martyna na dystansie 25 m stylem dowolnym z czasem 0,20,36

III miejsce Przebieracz Milena na dystansie 25 m stylem dowolnym z czasem 0,24,11

V miejsce Koza Wirginia na dystansie 25 m stylem dowolnym z czasem 0,26,39

I miejsce Gniewek Seweryn na dystansie 25 m stylem dowolnym z czasem 0,17,30

III miejsce Szponar Dawid na dystansie 25 m stylem dowolnym z czasem 0,19,47

VI miejsce Gromadzki Patryk na dystansie 25 m stylem dowolnym z czasem 0,21,89

VII miejsce Laufer Szymon na dystansie 25 m stylem dowolnym z czasem 0,23,22


Początek sezonu można więc uznać za udany, oby kolejne starty wyszły nam tak dobrze jak ten. Gratulacje dla wszystkich.

 

 

 

Trener

Tomasz Nowak