bip

Liga Gimnazjalna – Radlin 30.11 2012r.W dniu 30 listopada 2012r. zawodnicy Klubu Olimpijczyk MOSiR Mysłowice i zarazem uczniowie 2 i 3 klasy gimnazjum Zespołu Szkół Sportowych w Mysłowicach wystartowali w Radlinie w kolejnej edycji Ligi Gimnazjalnej w pływaniu.

Jak zwykle potwierdza się przysłowie, że bez pracy nie ma kołaczy. Wszyscy zawodnicy którzy przykładają się do treningów, poprawiają rewelacyjnie swoje rekordy życiowe przesuwając się w rankingu pływackim coraz to wyżej. Rokuje to nadzieję na dobre wyniki w najważniejszych zawodach jakie mają się odbyć za tydzień - Mistrzostwach Śląska. Na wyróżnienie zasługuje Grotek Łukasz, który na dystansie 100 motyl i 200 dow uzyskał 3 lokatę w swoim roczniku. Na pochwałę również zasługują tacy zawodnicy jak Grządziel Arkadiusz, Nowakowski Damian, Gębal Radek, Jasik Angelika, Sołtysiak Patrycja, którzy znaleli się tuż za podium z prognozą na dobre wyniki na Mistrzostwach Śląska.

Czarnym koniem pływaków okazał się Wiktor Starwinkiewicz. Zawodnik ten trenuje dwa i pól roku pływanie. Dopiero 2 raz startował na zawodach pływackich a już jego wyniki są na poziomie średniej klasy zawodnika. Życzymy oby kolejne starty przynosiły mu coraz to lepsze wyniki i dawały mu progresje w stronę pozycji medalowych.

Leokadia Poradzisz.