bip

Grand Prix Mysłowice - Jaworzno.W ubiegłą sobotę na boiskach Ośrodka Sportów Letnich Słupna przy odbył się drugi turniej eliminacyjny cyklu Grand Prix Mysłowice Jaworzno. Po zaciętym pojedynku wygrała para Orczykowski /Mikołajczyk. Na najniższym stopniu podium stanął duet Masłoń/Bekier. W sobotę na boiskach w Parku Słupna stawiło się jedenaście par, dziewięć męskich i dwie żeńskie. Nie udało się tym samym rozegrać turnieju osobnego turnieju w kategorii kobiet. Oba żeńskie duety stanęły do walki z panami. Ci którzy przybyli do Ośrodka Sportów Letnich „Słupna” na pewno nie żałowali, gdyż mogli zobaczyć emocjonujące i niezwykle zacięte pojedynki.
W meczu o I miejsce bratobójczy pojedynek stoczyli Michał i Maciej Orczykowscy. Po trzy setowym pojedynku lepszy okazał się ten pierwszy. Tym samym zwycięzcami drugiego turnieju eliminacyjnego o Grand Prix Mysłowice-Jaworzno okazała się para Orczykowski Michał/ Mikołajczyk Rafał. W meczu o trzecie miejsce duet Sławomir Bekier i Bartosz Masłoń pokonał Leszka Dębskiego i Tomasza Jarosa.
Teraz turniej powraca do Jaworzna. Tam w najbliższą sobotę (25.07) zostaną rozegrane kolejne eliminację. Tydzień później siatkarze znów powrócą na boiska w Parku Słupna, gdzie zostanie rozegrany ostatni z turniejów eliminacyjnych. Wielki finał Grand Prix Mysłowice-Jaworzno odbędzie się 2 sierpnia w Jaworznie.