bip

Wielkie siatkarskie święto w Mysłowicach.Prezentacja zespołów młodzieżowych, mecze siatkarskie, nagrody niespodzianki dla kibiców to wszystko czeka tych którzy przybędą w sobotnie popołudnie do Hali Widowiskowo-Sportowej w Mysłowicach.

 

W najbliższą sobotę przy ulicy Bończyka kibice będą mogli zobaczyć w akcji dwa nasze zespoły.

O godzinie 15.30 mecz o mistrzostwo III ligi rozegrają podopieczne Rafała Kalinowskiego. Przeciwnikiem mysłowiczanek będzie Spartakus Zabrze. Natomiast o godzinie 18:00 mecz na szczycie I ligi. Przeciwniczkami podopiecznych Sebastiana Michalaka będą akademiczki z Ostrowca Świętokrzyskiego. Zespół KSZO to główny kandydat do awansu do żeńskiej ekstraklasy. W teamie AZS wystąpią znane z parkietów mysłowickich - Barbara Bawoł i Natalia Staniucha (obecnie Piekarczyk). Początek spotkania o godzinie 18.30

Jednak to nie koniec emocji jakie przewidzieli organizatorzy. Otóż o 17.45 odbędzie się prezentacja wszystkich zespołów siatkarskich reprezentujących MOSiR Mysłowice w rozgrywkach ligowych. Nie zabraknie pokazów tanecznych naszych cheerleaderek. W przerwach pomiędzy setami będą losowane nagrody niespodzianki dla kibiców, którzy będą obecni na mysłowickiej hali.

Wstęp na oba spotkania, a także prezentację zespołów kosztować będzie jedyne 3 zł (bilet normalny) 2 zł (bilet ulgowy), Wszystkich kibiców żeńskiej siatkówki serdecznie zapraszamy. Pomóżmy naszym zespołom zwyciężyć.

 

Harmonogram siatkarskiej soboty w Mysłowicach:

15:30 - mecz III ligi kobiet Silesia Volley II MSK MOSiR Mysłowice – Spartakus Zabrze

17.45 – prezentacja zespołów

18.30 – mecz I ligi kobiet - Silesia Volley II MSK MOSiR Mysłowice – AZS WSBiP KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

 

W przerwach pomiędzy setami losowanie nagród wśród kibiców, a także występ cheerleaderek mysłowickiego MOSiR-u.