bip

II Turniej Rodzinny w siatkówce plażowej oraz Dzień Dziecka z Silesią Volley.W przeddzień święta wszystkich milusińskich, 31 maja na obiekcie sportów letnich Słupna odbył się II Turniej Rodzinny w siatkówce tym razem plażowej połączony z obchodami Dnia Dziecka z Silesią Volley.

 

W związku z zamówioną przez organizatorów piękną słoneczną pogodą dopisała wysoka frekwencja rodzin chętnych do zmagań na boiskach piaszczystych na świeżym powietrzu. W turnieju wzięło udział 27 drużyn, które na dwóch boiskach zmagały się przez ponad cztery godziny. Wszystkie spotkania sędziowały zawodniczki Silesii Volley Katarzyna Dudek i Aleksandra Nowakowska. Pomiędzy meczami odbyły się trzy osobne konkurencje dla dzieci, kobiet i mężczyzn za które wkład, poświęcenie i zaangażowanie najlepsi zostali nagrodzeni drobnymi upominkami. Zawodnicy z kibicującymi im rodzinami mogli posilić się kiełbaską z grilla nad którym opiekę sprawowali dzielnie tatusiowie – ochotnicy, którym jeszcze raz dziękujemy za pomoc w organizacji. Wprawdzie w takich turniejach nie najważniejsze są osiągnięte wyniki aczkolwiek sportowy duch rywalizacji widoczny był u każdej grającej drużyny na boisku. Wspomnieć należy, iż startowały dzieci od najmłodszych grup „Siatkarskiego Przedszkola Silesii Volley”, po dzieci ze szkół podstawowych i gimnazjalnych jak również pojawiły się „absolwentki siatkarskie”, które już zakończyły swoją wieloletnią przygodę z siatkówką a stawiły się do pomocy swojemu młodszemu rodzeństwu.

 

W zaciętym meczu o złoto swój tytuł obroniła para Pyka Milena i Grela Patryk, którzy wygrali I Turniej Rodzinny, który odbył się w lutym na hali.

 

Wszyscy uczestnicy a było ich 70! otrzymali pamiątkowe medale i dyplomy a najlepsze czwórka dodatkowo nagrody.

I m-ce Pyka Milena/Grela Patryk

II m –ce Bialic Michał/Bialic Robert

III m-ce Urbańczyk Martyna/Urbańczyk Radosław

IV m-ce Bialic Aleksandra/Bialic Piotr

V-VI m-ca Imiołek Monika/Imiołek Bartłomiej/Imiołek Sylwia

Mych Beata/Mych Mateusz/Mych Marian

VII-VIII m-ca Stępień Sonia/Liberska Anna/Botor Mateusz

Sędłak Martyna/Sędłak Robert

IX-XII m-ca Andrzejewska Paulina/Andrzejewska Karolina/Andrzejewska Dominika/Jański Mateusz/Jaworek Paweł

Słabosz Wiktoria/Słabosz Izabela/Słabosz Rafał

Kobielska Emilia/Kobielski Henryk

Trybus Kinga/Trybus Martyna/Trybus Izabela

XIII-XVI m-ca Pławecki Mikołaj/Głowacki Maciej

Zonik Julia/Zonik Iwona

Bryja Julia/Bryja Jan

Walczak Anna/Walczak Wiktoria/Walczak Agnieszka/Walczak Tomasz

XVII-XXIV Jeż Lidia/Jeż Urszula

Majdosz Patrycja/Majdosz Małgorzata/Urbańczyk Martyna/Majdosz Grzegorz

Gnerich Patrycja/Mych Sylwia

Żyła Dominika/Kuc-Żyła Patrycja/Żyła Mateusz/Żyła Adam

Kwaśniak Damian/Kwaśniak Marek

Pawłowska Amelia/Pawłowska Marta

Białas Bartosz/Białas Marcin

Kędziora Mateusz/Kędziora Piotr

XXV-XXVII Seweryn Oliwia/Seweryn Marek

Wichary Zofia/Wichary Weronika/Wichary Sławomir

Osmelak Mateusz/Osmelak Roksana/Stuka Zbigniew

 

 

Również prezes Silesia Volley Sławomir Pawlak miał nieoczekiwaną chwilę wzruszenie gdyż za wszystkie działania w kolejnym już siatkarskim sezonie otrzymał w podziękowaniu od dzieci, rodziców i trenerów pamiątkową statuetkę.

 

Dziękujemy wszystkim za obecność, dobrą zabawę i mile spędzone chwile na sportowo z Silesią Volley na zakończenie sezonu 2014/15. Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie na trybunach podczas meczy swoich pociech oraz w kolejnym III Turnieju Rodzinnym bez którego już nie wyobrażamy sobie kolejnego sezonu.

 

 

 

 

materiały: Silesia Volley Mysłowice