bip
I LIGA ALS - TABELA

 

I RUNDA -

1 Volley Dąbrowa Górnicza 10 27 19:3
2 OCS 1 Tychy 10 19 15:9
3 Arkadia Tychy 10 19 14:10
4 Gold Trade 10 17 14:11
5 Wuterm 10 16 12:10
6 Torpedo Tychy 10 16 13:11
7 Kaziki Sosnowiec 10 16 13:11
8 Remagum Mysłowice 10 14 11:13
9 Sępy 10 9 8:16
10 X-Team 10 9 8:16
11 Bobsley Tychy 10 3 3:20
12 Team Dream off off off

 


 

W Y N I K I

I RUNDA

1.

Gold Trade – WUTERM

2:0 (25:21;25:20)
2. Gold Trade – REMAGUM Mysłowice 2:0 (25:14;25:18)
3. WUTERM – REMAGUM Mysłowice 2:1 (23:25;25:23;15:7)
4. OCS 1 Tychy – Kaziki Sosnowiec  2:1 (21:25;25:17;16:14)
5. OCS 1 Tychy – Torpedo Tychy
2:1 (19:25;25:20;15:13)
6. Kaziki Sosnowiec – Torpedo Tychy 0:2 (21:25;22:25)
Gold Trade - Torpedo Tychy  0:2 (20:25;19:25)
Gold Trade - Team Dream 2:0 (25:17;25:15)
Torpedo Tychy - Team Dream 2:0 (25:17;25:23)
10 OCS 1 Tychy - Sępy 2:0 (25:22;25:20)
11 OCS 1 Tychy - Volley Dąbrowa Gónicza 0:2 (15:25;14:25)
12

Sępy - Volley Dąbrowa Gónicza 

0:2 (20:25;14:25)
13

Volley Dąbrowa Gónicza - Torpedo Tychy 

2:0 (25:23;25:20)
14

Volley Dąbrowa Gónicza- REMAGUM Mysłowice

2:0 (25:17;25:19)
15

Torpedo Tychy - REMAGUM Mysłowice 

0:2 (23:25;21:25)
16

Sępy - WUTERM

1:2 (25:19;17:25;7:15)
17

Sępy - Kaziki Sosnowiec

0:2 (19:25;18:25)
18

Kaziki Sosnowiec - WUTERM

0:2 (20:25;18:25)
19

Bobsley Tychy – WUTERM 

0:2 (19:25;21:25)
20

Bobsley Tychy – Torpedo Tychy

1:2 (18:25;25:19;11:15)
21

WUTERM – Torpedo Tychy

2:0 (25:17;25:22)
22

Volley Dąbrowa Gónicza – Kaziki Sosnowiec

2:0 (25:23;25:19)
23

Volley Dąbrowa Gónicza – Team Dream

2:0 (25:7;25:19)
24

Kaziki Sosnowiec – Team Dream 

2:0 (25:10;25:21)
25  REMAGUM Mysłowice – X-Team  1:2 (25:22;20:25;12:15)
26  OCS 1 Tychy – WUTERM 2:0 (25:15;27:25)
27  Volley Dąbrowa Gónicza – WUTERM 2:0 (25:20;25:16)
28 OCS 1 Tychy – Arkadia Tychy 0:2 (21:25;22:25) 
29 Volley Dąbrowa Gónicza – Arkadia Tychy  2:1 (17:25;25:18;18:16)
30

Kaziki Sosnowiec – REMAGUM Mysłowice 

2:0 (25:21;25:18)
31

Bobsley Tychy – Arkadia Tychy 

0:2 (13:25;14:25)
32

Bobsley Tychy – X-Team

0:2 (22:25;29:31)
33

Arkadia Tychy – X-Team 

2:0 (25:15;25:19)
34

OCS 1 Tychy – REMAGUM Mysłowice 

2:1 (25:14;22:25;15:13)
35

OCS 1 Tychy – Gold Trade 

1:2 (21:25;25:18;13:15)
36

Gold Trade – Bobsley Tychy

2:0 (25:17;25:18)
37

OCS 1 Tychy – Bobsley Tychy

2:0 (25:21;25:19)
38

Torpedo Tychy – X-Team

2:0 (26:24;25:19)
39

WUTERM – Arkadia Tychy 

0:2 (17:25;11:25)
40

Torpedo Tychy – Arkadia Tychy 

2:1 (34:32;21:25;18:16)
41

Bobsley Tychy - REMAGUM Mysłowice 

0:2 (17:25;20:25)
42

Sępy - REMAGUM Mysłowice

0:2 (20:25;21:25)
43

Sępy - X-Team

2:1 (25:20;10:25)
44

Volley Dąbrowa Gónicza - Bobsley Tychy

2:0 (25:15;25:18)
45

Kaziki Sosnowiec – X-Team 

2:1 (16:25;25:18;15:10)
46

Kaziki Sosnowiec – Arkadia Tychy

2:0 (25:22;25:23)
47

Gold Trade – X-Team 

1:2 (25:20;20:25;12:15)
48

Bobsley Tychy – Sępy 

1:2 (25:18;21:25;11:15)
49

Gold Trade – Sępy 

0:2 (21:25;24:26)
50

REMAGUM Mysłowice – Arkadia Tychy 

2:1 (27:25;22:25;15:9)
51

Gold Trade - Volley DG 

2:1 (25:20;22:25;15:9)
52 

Gold Trade - Kaziki Sosnowiec   

1:2 (25:21;25:27;12:15)
53 X-Team - Volley DG  0:2 (6:25;15:25)
54  Bobsley Tychy - Kaziki Sosnowiec  1:2 (26:28;25:20;20:22)
55  Wuterm - X-Team  2:0 (25:16;25;23) 
56 Gold Trade - Arkadia Tychy  2:1 (25:20;17:25;17:15)
57 Sępy - Arkadia Tychy 0:2 (21:25;20:25)
58 Sępy - Torpedo Tychy 1:2 (25:22;19:25;12:15)
59 OCS 1 Tychy - X-Team  2:0 (25:14;25:20)