bip

Drużynowe i Indywidualne Mistrzostwa Śląska młodziczek.

Miniony weekend dla tenisistek stołowych z KTS MOSiR Mysłowice "zaowocował medalami" podczas Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostw Śląska młodziczek, rozegranych w Sosnowcu. Uczennice Zespołu Szkół Sportowych - podopieczne Beaty Nowak, w sobotę 13.04.2013 startowały drużynowo, gdzie I-szy zespół w składzie Julia Braś i Julia Tomecka zdobył srebrny medal, a KTS MOSiR II : Wiktoria Urbaniak i Zuzanna Grzesińska - bršzowy medal. Drużyna Julek już przed Mistrzostwami Śląska miała zapewniony udział w Mistrzostwach Polski,gdzie zgodnie z ilością punktów rozstawione będą z nr 8. Natomiast zajęcie 3 miejsca w sobotnich rozgrywkach, zapewniło awans II zespołowi: Zuzi i Wiktorii w Turnieju Półfinałowym do Mistrzostw Polski. KTS MOSiR III Mysłowice w składzie: Aleksandra Wawrzykowska, Natalia Kruczek, Alicja Gasz zajął miejsce w przedziale 13-16. W niedzielę 14 kwietnia, odbył się turniej w grze pojedynczej, w którym nie tracąc ani seta pogromiła swoje przeciwniczki Julia Braś. Drugie złoto Julia zdobyła w grze podwójnej z koleżanką klubową - Julią Tomecką, która to swą bardzo dobrą grą podratowała debel w grze finałowej. Kolejny medal w deblu wywalczyły Zuzia Grzesińska i Wiktoria Urbaniak, które w walce o brąz pokonały dość pewnie rywalki z Czechowic. Dobry wynik w singlu osiągnęła Wiktoria Urbaniak, zajmując 6 miejsce, a Zuzia 8.