bip

II Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny MłodziczekPo zakończeniu rozgrywek na Grand Prix Polski przyszła kolej na rozegranie następnych zawodów w regionach. Na II Wojewódzkim Turnieju Kwalifikacyjnym w dniu 19.10.2013r w Łaziskach Górnych spotkały się przy stołach tenisowych młodziczki.

W turnieju startować nie musiała reprezentantka Klubu Tenisa Stołowego MOSiR Mysłowice - Julia Tomecka, która dobrym występem na Grand Prix Polski zapewniła sobie bezpośredni awans do kolejnych ogólnopolskich rozgrywek.

Jej koleżanki klubowe kolejny raz potwierdziły dominację na Śląsku w tej kategorii wiekowej.Wszystkie trzy pierwsze miejsca na podium zajęły zawodniczki KTS-u!

Finał wygrała i zajęła pierwsze miejsce Zuzanna Grzesińska. Na drugim miejscu znalazła się Wiktoria Urbaniak. Dwa pierwsze miejsca dają Zuzannie i Wiktorii awans do II Grand Prix Polski Młodziczek. Trzecią lokatę na WTK-u zajęła Klaudia Franaszczuk.

W pierwszej szesnastce wojewódzkich zawodów znalazły się także: Amelia Filec (12 miejce),  Alicja Gasz (13 miejsce) i Aleksandra Wawrzykowska (14 miejsce).

Gratulujemy wszystkim zawodniczkom świetnego występu i trzymamy kciuki za zawodniczki startujące na dalszym etapie w Grand Prix Polski Młodziczek.