bip

Zwycięstwo w III lidze.W dniu 06.11.2013r. drużyna męska występująca w III lidze odniosła kolejne zwycięstwo. Tym razem w meczu wyjazdowym mysłowiczanie pokonali KU AZS Katowice 7:3. W tym meczu najlepiej grał S. Baran który wygrał oby dwa swoje pojedynki singlowe oraz grę podwójną. Po 7 kolejkach nasza drużyna zajmuje 3 miejsce. Następny mecz rozegramy 20.11.br w Mysłowicach zapowiada się bardzo ciekawie bo czeka nas konfrontacja z bardzo groźnym przeciwnikiem - drużyną, Liswarta Lisów która jest liderem rozgrywek.

Natomiast dziewczyny z KTS w tym samym czasie rozegrają mecz Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim z pierwszoligową drużyną LKS Chybie. Zapraszamy wszystkich sympatyków tenisa stołowego do oglądania oraz kibicowania 20.11.2013r. o godzinie 18.00 sali sportowej przy ul. Świerczyny 3.

Chciałbym poinformować o kolejnym sukcesie młodych tenisistów stołowych klubu Olimpijczyka MOSiR Mysłowice. Tym razem chodzi o powołanie do kadry wojewódzkiej w kategoriach młodzieżowych na mecz pomiędzy województwem śląskim oraz małopolskim. 50% kadry Śląska (4 na 8 powołanych) są zawodnikami naszego klubu. Jest to S. Baran w kat. junior, P. Krzemień w kat. kadet, J. Zandecki w kat. młodzik i O.Gwizdon w kat. żak. Wszystkim powołanym na ten mecz, także dziewczyną z KTS J .Braś i J.Tomeckiej, życzę udanego występu i godnego reprezentowania naszego województwa, miasta, klubów.  

 

Trener koordynator:

Jurij Fomin