bip

Podumowanie wyników - Klub Olimpijczyka MOSiR Mysłowice.Po zakończonych w Radomsku Mistrzostwach Polski kadetów i kadetek podliczono punkty do klasyfikacji końcowych sezonu 2012/2013. Otóż Klub Olimpijczyka MOSiR Mysłowice został sklasyfikowany na 5 miejscu w klasyfikacji klubowej w kat. młodzieżowych na 53 klubów na Śląsku. Natomiast w klasyfikacji klubowej w kat. kadetów i kadetek jestemy na miejscu 1!

Ten wspaniały wynik jest zasługą wszystkich tenisistów stołowych naszej sekcji, kadry trenerskiej, rodziców. Bez wsparcia finansowego Urzędu Miasta Myysłowice, pomocy ze strony Dyrekcji MOSiRu oraz Szkoły Sportowej nie byłoby tak wspaniałego sukcesu młodych sportowców naszego miasta. Wszystkim którzy przyczynili się do tego sukcesu chcę serdecznie podziękować.

W następnym sezonie stawiamy sobie za cel osiągnięcie jeszcze lepszego wyniku sportowego i zajęcia miejsca w pierwszej trójce najlepszych klubów na Śląsku. A jest to do osiągnięcia bo zaczynamy nowy sezon z zawodnikami którzy są na 1 miejscu w rankingu indywidualnym tenisistów stołowych naszego województwa w trzech kategoriach wiekowych młodzieżowych! Są to Oliwer Gwizdoń w kat. żaków ( do lat 11), Jan Zandecki w kat. młodzików ( do lat 13), Patryk Krzemień w kat. kadetów ( do lat 15).

Jurij Fomin