bip

Mistrzostwach Śląska Kadetów i Kadetek w tenisie stołowym.

W rozegranych w dniach 23-24 kwietnia  w Sosnowcu Drużynowych i Indywidualnych Mistrzostwach Śląska Kadetów i Kadetek znakomicie zaprezentowały się podopieczne Patrycji Wszołek i Macieja Wszołka,które wywalczyły wszystkie możliwe do zdobycia złote i srebrne medale oraz 50% medali brązowych.Zwiastunem bardzo dobrej formy dziewcząt był już sobotni turniej drużynowy w którym zajęły 3 pierwsze miejsca,a także 3 drużyny wywalczyły awans na Mistrzostwa Polski!!!Fakt ten jest godny odnotowania albowiem po raz pierwszy na śląsku zdarzyło się aby 3 drużyny z jednego klubu wywalczyły awans na Mistrzostwa Polski!!!A jeśli dodamy do tego,że wszystkie dziewczyny są wychowankami KTS(pani trener Beaty Nowak,którą serdecznie pozdrawiamy)to żaden klub w Polsce przed nami nie dokonał takiej sztuki!

W niedzielę rozegrano gry singlowe, deblowe oraz mikstowe i podobnie jak w sobotę na każdym stopniu podium mieliśmy reprezentantkę naszego klubu!